Kuveyt 20 Bin Lira Maaşla Personel Alacak

Kuveyt 20 Bin Lira Maaşla Personel Alacak

İş arayanlar dikkat.. Kuveyt 20 bin Lira maaşla personel alacak.. Kuveyt’te açılacak yeni bir hastane için ülkemizden çok sayıda personel alınacak.. Üstelik Kuveyt’e çalışmak için gidecek personelin dil bilmesi gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Üstelik pek çok kadroda lise mezunu olmak yeterli ve KPSS gibi bir sınav şartı da bulunmuyor.. Kuveyt’te çalışmak istiyorum diyenler için müthiş bir haber.. İşte bu güzel iş ilanının detayları..

Kuveyt 20 Bin Lira Maaşla Personel Alacak

Kuveyt’e yüksek maaş ve güzel sosyal haklarla çok sayıda sağlık personeli alınacak. 15.12.2019 tarihinde hasta kabulüne başlayacak olan Al-Surra Hospital adlı hastane, farklı kadrolara sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan iş ilanında KPSS şartının bulunmadığı da belirtildi.

Kuveyt İş Başvurusu Şartları

Kuveyt’te faaliyet gösteren Al-Surra Hospital adlı hastaneden konu ile ilgili yapılan açıklamada, ilana başvuru yapacak adayların aşağıdaki başvuru şartlarını taşımaları gerektiğine yer verildi.

 • Başvuru tarihi itibarı ile 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Açık pozisyonlarda belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak ve belgelendirebilmek
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
 • Erkek adaylar için, muvazzaf askerlik görevini tamamlamış olmak veya muaf olmak veya en az 1 (bir) yıl ertelemiş olmak
 • Aktif göreve başlamadan verilecek olan hızlandırılmış dil kursuna (adayın hastanemiz bünyesinde işe başlayışı yapıldıktan sona hızlandırılmış dil eğitimi ve hastane oryantasyon eğitimi Kuveyt de başlayacaktır) katılım için bir engeli olamamak
 • 24 saat esasına dayalı çalışmasına engel olabilecek vücut hastalığı bulunmamak
 • Haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde, ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma şartını kabul etmek ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu bulunmamak (gebelik vb. özel durumlar hariç tutulmuştur.)

Kuveyt İş Başvurusu Detayları

Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylarla ilgili şu ifadelere yer verildi:

 • 03.11.2019 tarihi itibarı ile hastanemiz bünyesinde işe başlayışları yapılacak olup, aynı tarihte hızlandırılmış dil kursu ve hastane uyum eğitimleri Kuveyt’te başlayacaktır.
 • İşe başlayışları yapılan yardımcı sağlık personeli maaşları, bütün vergi ve diğer kesintilerden sonra (NET), asgari 950 KWD (3150 USD) ‘den başlayacaktır.
 • Çalışma izni hastanemiz tarafından alınacaktır ve Kuveyt’e ilk gidiş biletleri hastanemiz tarafından karşılanacaktır.
 • 30 gün ücretli izin hakkı, işe başlayış tarihinden itibaren 6 ay sonra kullanılabilecektir.
 • Yılda 1 (bir) sefer olmak üzere menşei ülkelerine gidiş – dönüş uçak bileti ücretsiz olarak hastanemiz tarafından karşılanacaktır.
 • Özel geniş kapsamlı sağlık sigortası hastanemiz tarafından yapılacaktır.
 • Her ay sözleşmedeki net maaşa ek olarak verilecek prim 60 KWD (200 USD) olacaktır.
  2 (iki) ya da 3 (üç) kişilik paylaşımlı lojmanlar hastanemiz tarafından işe başlayışı yapılan bütün personele ücretsiz sağlanacaktır.
 • Yılda 2 (iki) kez olmak üzere, alt üst forma takımı hastanemiz tarafından sağlanacaktır.
  Diğer bilgilendirmeler ve özel şartlar, başvuruları olumlu sonuçlanan adaylara e posta ile gönderilecek sözleşmede yer almaktadır.
 • NOT : Yabancı dil bilgisi ARANMAMAKTADIR. En az B2 İngilizce veya Arapça dil sertifikası olmayan bütün adaylara, tarafımızdan yabancı dil eğitimi verilecektir.

İşte Alınacak Personel Kalemleri

Hemşire (Alınacak Personel Sayısı; 650 Kişi )

LİSE, ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde Hemşirelik eğitimi verilen kurumların herhangi birinden mezun olmak

Anestezi Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 45 Kişi )

LİSE, ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde anestezi teknikerliği eğitimi verilen kurumların herhangi birinden mezun olmak, en az 6 ay deneyime sahip olmak

Ameliyathane Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 45 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde ameliyathane teknikerliği eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak

Laboratuvar Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 30 Kişi )

LİSE, ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde laboratuvar teknikleri eğitimi verilen kurumların herhangi birinden mezun olmak, en az 6 ay deneyime sahip olmak.

Kuveyt 20 Bin Lira Maaşla Personel Alacak

Radyoloji Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 30 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde radyoloji teknikerliği eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak.

Ebe (Kadın) (Alınacak Personel Sayısı; 25 Kişi )

LİSANS ebelik eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 6 ay deneyime sahip olmak.

Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 20 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde Ağız ve diş sağlığı teknikerliği eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak.

Diyaliz Hemşiresi (Alınacak Personel Sayısı; 40 Kişi )

LİSE, ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde Hemşirelik eğitimi verilen kurumların herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay diyaliz hemşireliği deneyimine sahip olmak.

Bilgi İşlem Personeli (Alınacak Personel Sayısı; 150 Kişi )

LİSE , ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik eğitimi verilen kurumların herhangi birinden mezun olmak, en az 6 ay deneyimine sahip olmak, B2 düzeyinde İngilizce dil bilgisine sahip olmak.

Saç Ekim Uzmanı (Alınacak Personel Sayısı; 7 Kişi )

Saç ekimi sertifikasına sahip olmak, en az 1 yıl deneyime sahip olmak.

Perfüzyonist (Alınacak Personel Sayısı; 9 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde perfüzyon teknikleri eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 2 yıl deneyime sahip olmak.

Fizyoterapist (Alınacak Personel Sayısı; 31 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak.

Patoloji Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 10 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde patoloji teknikleri eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak.

Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik (Alınacak Personel Sayısı; 65 Kişi )

LİSE düzeyinde acil tıp teknisyenliği ya da ÖNLİSANS düzeyinde paramedik, ilk ve acil yardım eğitimi verilen kurumların herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak.

Biyolog (Alınacak Personel Sayısı; 10 Kişi )

LİSANS düzeyinde biyoloji eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, sağlık kurumu laboratuvarlarından en az 6 ay deneyime sahip olmak

Odyometri Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 10 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde odyometri teknikleri eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak.

Diş Protez Teknikeri (Alınacak Personel Sayısı; 5 Kişi )

ÖNLİSANS ya da LİSANS düzeyinde diş protez teknikleri eğitimi verilen yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, en az 3 ay deneyime sahip olmak.

Kuveyt İş Başvuruları Başladı

İlgili hastane tarafından yayımlanan duyuruda başvuruların 14 gün içerisinde www.alsurrahospital.com kariyer bölümü içerisinde yer alan başvuru formundan yapılması gerektiğine yer verildi.

Olumlu ve olumsuz geri dönüşler e-mail yolu ile yapılacağı için LÜTFEN GEÇERLİ BİR E POSTA ADRESİ KULLANMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ. Geri dönüşler career@alsurrahospital.com adresinden gerçekleştirilecektir, başka bir mail adresinden gelen mesajları dikkate almayınız.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir