Kuveyt Turk'ten de Krediler Icin Iyi Haber


 
Bankaların kredilerde faiz indirimleri devam ediyor. Ziraat Bankası ve Halkbank’ın ardından bugün Kuveyt Türk’ten de iyi bir haber geldi.
 
Kuveyt Türk tarafından bugün yapılan açıklama ile Taşıt Kredisi aylık oranlarını 1,49’a düşürüldüğü bildirildi. Ayrıca Konut kredilerinde de 60 aya kadar olan vadelerdeki aylık oran 1,39’a, 61-120 ay vadeler arasındaki oran ise 1,59’a düşürüldü.
 
Açıklamada, küçük işletmeler için sunulan işletme kredilerinde de cazip düzenlemelerde bulunulduğu belirtildi. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Kuveyt Türk şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

3 Comments

  1. merhaba ben emekli olmam için 6.000liraya ihdiyacım var isteğe bağlı sikorta yatırıyorum bu parayı yatırdığım an emekli olacağım askerlik borclanması için evde hastam var 4aydır uğraşıyorum bir türlü bulamadım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum emekli maaşımdan kesebilirsiniz selamlar

  2. İslami bankalar Müslümanları düşünüyor ve ALLAH rızasının dünyalardan daha üstün olduğunun bilincinde ise cüzi bir dosya masrafı alarak ihtiyaç kredisi vermeleri gerekmezmi? AYET VE HADİSLAERDE ALLAH için borç vermenin gerekliliği vurgulanmıyormu? Ensarın muhacirlere yaptığı fedakarlıkların binde biri kadar fedakarlığı ahirettemi yapacak İslami bankalar…

  3. acil 5000tl ye ihtiyacım var gelir belgem yok konut ipotekli olabilir alabilirmiyim lütfen cevap verin 543907****

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir