Lamborghini ile Karpuz Sattı, Büyük İlgi Gördü

Lamborghini ile Karpuz Sattı, Büyük İlgi Gördü

Lamborghini ile karpuz sattı, büyük ilgi gördü.. İstanbul Beyoğlu’nda Piyalepaşa Bulvarı üzerinde Lamborghini marka otomobilini yol kenarına çeken şahıs, kilosu 5 TL’den karpuz satışı yapmaya başladı. Olayı görenler satışa büyük ilgi gösterdi, trafikte aksamalar meydana geldi. 5 milyonluk lüks araçla karpuz satıldığını görenler cep telefonu ile olayı kaydettiler..

Lamborghini ile Karpuz Sattı, Büyük İlgi Gördü

Lüks aracı ile karpuz satışı yapan şahıs büyük ilgi gördü. Bölgeden geçen vatandaşların yoğun ilgisi trafik ekiplerinin de dikkatini çekti. Olay yerine hemen trafik ekipleri intikal etti. Bu arada şahsın bir arkadaşı da cep telefonu kamerasıyla satış anını görüntüledi. Gazetecilerin çekim yapmasından rahatsız olan şahıs, karpuzları yol kenarına bırakıp otomobiliyle uzaklaştı.

Lamborghini ile Karpuz Sattı

İranlı Şahsa Ceza Yağdı

İstanbul’da Lamborghini’yle 5 liraya karpuz satan M.H.F. hakkında “Araçları motorlu araç tescil belgesinde gösterilen maksadın dışında kullanmak” suçuyla trafikten men ve para cezası verildi.  Lamborghini marka lüks spor aracından 5 TL ‘ye karpuz satan kişinin İran uyruklu M.H.F. olduğu ortaya çıktı. Ülkesinde sosyal medya fenomeni olan M.H.F. hakkında “Araçları motorlu araç tescil belgesinde gösterilen maksadın dışında kullanmak” suçuyla trafikten men ve para cezası verildi.

Lamborghini ile Karpuz Sattı-2

Araç sürücüsü M. H. F. ‘ye “2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun Ek 1 (Araçları motorlu araç tescil belgesinde gösterilen maksadın dışında kullanmak ve sürülmesine izin vermek) maddesine göre 1228 lira idari para cezası uygulandı. İranlı M.H.F.’nin kullandığı lüks araç 15 gün süreyle trafikten men edildi.

İşte o anların videosu;

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir