L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu Genel Müdürü Volkan Yıldız, LiSA Ödülleri’nde Yılın Lideri seçildi

L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu Genel Müdürü Volkan Yıldız, LiSA Ödülleri’nde Yılın Lideri seçildi

L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu Genel Müdürü Volkan Yıldız, Sales Network Topluluğu tarafından düzenlenen Leadership in Sales Awards (LiSA) 2021’de FMCG (Gıda Dışı) kategorisinin kazananı oldu ve LiSA jürisinden en yüksek puanı alarak Yılın Lideri seçildi. 

Satış ekosisteminin gelişimine katkı sağlayan liderlerin jüri puanlarıyla belirlendiği LiSA Galası, Sales Network Summit kapsamında gerçekleşti. L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu Genel Müdürü Volkan Yıldız, L’Oréal Türkiye’yi temsilen hem FMCG (Gıda Dışı) kategorisinin kazananı oldu hem de LiSA jürisinden en yüksek puanı alarak Yılın Lideri seçildi. Yıldız, sahip olduğu zengin tecrübe, bilgi birikim ve liderlik özellikleriyle L’Oréal Türkiye’nin başarılarında kilit rol oynayarak ödülü almaya hak kazandı. 

Bu yıl ilk kez organize edilen ve 12 ayrı kategoride yılın liderlerinin açıklandığı LiSA 2021 Ödülleri’nin kazananları, halk oylamasıyla seçilen kısa listedeki adayların seçkin bir jüri tarafından değerlendirmesi sonucu belirlendi. Bu yıl 5’inci kez düzenlenen Sales Network Summit, her yıl Sales Network Topluluğu tarafından organize ediliyor. Her sektörden üyeleriyle satış dünyasına özel olarak oluşturulmuş networking, etkinlik ve içerik sunan tek topluluk olan Sales Network; satış mesleğinin gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesi misyonuyla çalışıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Seda Akbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat