Maaşını TEB’e Taşı 1000 TL Promosyon Al

Maaşını TEB’e Taşı 1000 TL Promosyon Al

Artık emekli maaşı alanlar için 1000 TL promosyon almak çok kolay.. Bankaların emekli müşterileri kazanabilmek için verdikleri yarış giderek kızışıyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB) emekli maaşını taşıyan emeklilere 1000 TL promosyon verecek. Üstelik bankaya müşteri kazandıranlar da 100 TL ödeme alabilecekler.

Maaşını TEB’e Taşı 1000 TL Promosyon Al

30 Haziran tarihi bilindiği gibi Dünya Emekliler Günü olarak kutlanıyor. Türk Ekonomi Bankası da bu özel gün sebebi ile emekliler için çok özel bir kampanyayı hayata geçirdi. TEB, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklisi olup emekli maaşını Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘e taşıyan emeklilere 1000 Lira’ya varan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Emeklilerin bu avantajlı kampanyadan yararlanabilmesi için ise en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekiyor.

TEB Promosyon Oranları 1000 Lira’yı Buluyor

TEB promosyon kampanyası kapsamında emekli maaşı 999 Lira ‘ya kadar olan emekliler 850 Lira promosyon alabilecekler. Ayrıca maaşı 1000 Lira ile 1999 Lira arasında olan emekliler 925 Lira promosyon alabilecekler. Emekli maaşı 2000 TL ve üzerinde olan emekliler ise kampanya kapsamında 1000 TL promosyon ödemesi alacaklar. Emekliler kampanyaya ilişkin tüm detayları TEB şubelerini ziyaret ederek de alabilecekler.

Yakınlarına TEB’i Tavsiye Edenlere de Ödeme Var

TEB ayrıca, yakınlarına bu bankayı tavsiye ederek TEB Emekli Bankacılığı Ailesi’ne katan müşterilerine de 100 Lira ödeme yapıyor.

TEB ‘in emeklilere ilişkin özel hizmetleri bu kadarla da sınırlı değil. TEB emekli müşterileri için özel müşteri hizmeti hattı kurdu. Emeklilerin bu özel müşteri hizmetleri hattından telefonla yapacakları ve internet bankacılığından yapacakları EFT ve havale işlemlerinden ücret alınmayacak.

TEB ‘in emeklilere özel paketinde, özel faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, TEB şubelerinde öncelikli hizmet, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faiz ve ATM ‘lerden yüksek çekim limiti  yer alıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir