Millennium Bank Bireysel Destek Kredisi

Millennium Bank Bireysel Destek Kredisi

Millennium Bank Bireysel Destek Kredisi ile tüm kredi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Eğer Millennium Bank müşterisi iseniz 25,000 YTL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınızı, YTL veya dövize endeksli olarak kullanım amacı belirtmenize ve herhangi bir teminat göstermenize* gerek kalmaksızın, 3 aydan 36 aya kadar kendi seçeceğiniz vade ile karşılayabilirsiniz. Bireysel Destek Kredisi faizi, kredi bitim tarihine kadar sabit olup, kredi süresince değişmemektedir.
* Bazı istisnai durumlarda bankamız teminat talep edebilmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler

Kredi İstek Formu için tıklayınız.

İkametgah belgesi veya ilgili adreste oturduğunuzu belgeleyen güncel diğer bir belge (elektrik / telefon / doğalgaz faturası)

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Gelir Belgesi (ücretliler için son aya ait bordro – maaş bordrosunun firma antetli kağıdına düzenlenmiş olması durumunda firma yetkililerine ait imza sirkülerinin de iletilmesi gerekmektedir- serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi ile son çeyreğe ait vergi ödeme makbuzu.)

Yukarıdaki belgelerin tümü kefiliniz için de gereklidir.

Banka, gerek gördüğü durumlarda ek belge ve teminat talep edebilir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

15 Comments

  1. 35 Senedir çalıştığım ve tecrübeme iş bilgime çok güvendüğim mesleğimi yapmak istiyorum. Artık kendime kazanmak istiyorum. Emekliyim ve birikimim yok maalesef.emekliliğimin dışında 1800tl daha gelirim var. Şahıs firması imza sirküsü herşeyi var 2 tane ödemekte olduğum ufak kredilerim var.ben bir bankaya müracat ettim fakat olumsuz yanıt geldi. ne yapabilirim aslında kredi notum düşük değil.
    sizden olumlu cevap almak ümidiyle, teşekkür ederim.

  2. geçmiş yıllardaki hatalarım sicilime ticaretime yansıyor kredi kullanmamdan yardımlarınızı bekliyorum

  3. Devlet memuruyum.2200 tl maaş alıyorum. emekliliğime iki yıl kaldı. kredi sicilim kötü. 30.000 tl kredi verebilecek bir yol arıyorum. Başbakanlığa kadar yazdım. Borçlarımı ve ayda 700 tl ödediğim ve 10.000 tl kalan kredimi kapatmak istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

  4. gerçekten çok acil paraya ihtiyacm var bana mutlaka ulaşın 0534414**** ödemem gereken borçlarm var

  5. Ben Öğretmenim.Değişik banka ve şahıslara yaklaşık 85.000 tl.Borçluyum.Kredi taksitlerim maaşımdan büyük olduğu için ödeme zorluğu çekmekteyim.Borçlarımı tek bankada toplamak istiyorum ama sicilimden dolayı hiçbir banka kredi vermiyor.Yardımcı olurmusunuz?

  6. ben ozel sektor calısanıyım mesaısız elıme tam 1400 tl gecıyo msılerle falan 1800 oluyo ıkı kredı kartım var ıkısınınde lımıtı dolu ama oduyorum asgarısını uctane kredım var ve hıc gecıkmedı heopsını yapılandıracak bu bankaya basvurmak kreredımı kapatmak sadece buna borcum olsun ıstıyom obur bankalar vernmedı lutfen yardımcı olun nereye basvurcam bu banka nersde

  7. Kredi cekmek istiyorum 15.000tl nerde subeniz var istanbulda iletisim icin telefon verirmisiniz tesekkurler simdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir