N Kolay Yılbaşı Kredisi

N Kolay Yılbaşı Kredisi

Ve bu yılın en müjdeli  haberi geldi.. Yılın son ayına yaklaşırken N Kolay Kredi, 2018 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası’nı duyurdu. N Kolay Yılbaşı Kredisi sloganı ile duyurulan kampanyada kredi notu düşük olduğu için kredi kullanamayanlara da büyük müjdeler duyuruldu. N Kolay Yılbaşı Kredisi ile 2018’e herkes mutlu girecek..
İçerisinde bulunduğumuz yılın sonlarına geldik ve kısa süre sonra yepyeni bir yıla girmeye, hayatımızda yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanıyoruz. Her yıl başında yeni yıl için güzel dileklerde bulunur, içerisine gireceğimiz yılda tüm mutsuzluklarda ve bizi huzursuz eden tüm üzüntülerden uzak olmayı dileriz. N Kolay Kredi de tüm kötü anıları 2017 ‘de  bırakıp 2018’e mutlu, huzurlu ve maddi sıkıntılarından uzakta girmek isteyenler için çok özel kredi seçenekleri hazırladı.
N Kolay 2018 Yılbaşı Kredisi adı ile duyurulan yeni kredi kampanyasında herkese kredi notuna göre farklı faiz oranları uygulanırken her başvuru yapan kişiye özel kredi seçenekleri sunuluyor. Bu yöntem sayesinde kredi notu düşük olduğu için yani kredi sicili bozuk olduğu için kredi kullanamayanlara da kredi kullanma olanağı sağlanıyor. Sadece bu kişiler riskli bir müşteri kitlesi oldukları için kredi faiz oranları kredi notu ile ters orantılı olarak yükseliyor. Yani kredi notu düşük kişiler daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanabilirken kredi notu yüksek kişiler de daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyorlar.
N Kolay Kredi artık hepimizin bildiği gibi bir Aktifbank kuruluşu. İnternet üzerinden kredi kullandırmak ve düşük kredi notu nedeni ile kredi kullanamayanların da kredi kullanabilmelerini sağlamak amacı ile hayata geçirilen N Kolay Kredi, yeni yıla borçsuz girmek  isteyenler için çok önemli fırsatlar sunuyor.
N Kolay Kredi’de 30.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanınız var. Kredinizi en fazla 48 aya kadar taksitlendirebiliyor ve kredi için internet üzerinden sadece 1 dakikanızı ayırarak başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusunun ardından da kredi onayınız anında cep telefonunuza gönderilecek ve kredinizi kullanabileceksiniz.
N Kolay krediye 18 yaşını doldurmuş tüm vatandaşlarımız başvurabilirken, kredi başvurusunu tüm Aktifbank müşterileri de, Aktifbank müşterisi olmayanlar da yapabiliyor. Kredi onayı sonrasında ise N Kolay Kart’ınız ile dilediğiniz bir ATM’den kredinizi çekebiliyor ya da paranızı internet şubesinden dilediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz.
Aktifbank 2018 Yılbaşı Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Aktifbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize 2018 Yeni Yıl Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir