Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Bize pek çok ziyaretçimizin sorduğu Ne Kadar Kredi Kullanabilirim? sorusunun cevabını bu yazımızda kolayca bulabileceksiniz. Akbank yeni hizmeti ile Akbank’tan Ne Kadar Kredi Alabileceğinizi anında görebiliyorsunuz. Akbank tarafından duyurulan bu yeni hizmet ile Akbank internet sitesi üzerinden sadece TC Kimlik numarası ve cep telefonu numarasını girerek anında ne kadar kredi kullanabileceğinizi görebiliyorsunuz.
.
Akbank yeni hizmeti olan Direkt Kredi ile cep telefonunuza gelecek kredi miktarı ve vadesindeki krediyi isterseniz anında internet şubesinden kullanabiliyor, istediğiniz banka hesabına aktarabiliyorsunuz. Yine aynı krediyi isterseniz Akbank şubelerine giderek istediğiniz bir Akbank şubesinden de dakikalar içerisinde kullanabiliyor, 36 aya varan vadelerle kredinizi taksitlendirebiliyorsunuz.
.
Akbank’ın “Acil paraya mı ihtiyacınız var? Akbank Direkt Kredi ile kredi çekmek çok kolay” sloganı ile duyurduğu bu hizmet, özellikle hızlı ve kolay kredi kullanmak isteyenler için önemli bir fırsat.. Banka-Kredileri.Com ekibimiz tarafından da test edilmiş olan sistemde girmiş olduğunuz telefon numarasına sadece 1,5 dakika içerisinde Akbank‘tan maksimum ne kadar krediyi hangi vade ile kullanabileceğiniz SMS olarak iletiliyor.
.
Telefonunuza gelen SMS sonrasında ise isterseniz internet üzerinden kredinizi Akbank Direkt aracılığı ile anında kullanabiliyor, EFT ya da havale yapabiliyor, isterseniz de Akbank şubelerine giderek paranızı nakit olarak alabiliyorsunuz. Bu kredi imkanından yararlanmak için tek yapmanız gereken ise internet üzerinden TC kimlik numaranız ve cep telefonunuzu girerek sorgulama yapmak…
.
Konu hakkında merak ettiğiniz diğer detayları site editörlerimize mesaj göndererek sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir