O Banka Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Erteledi

O Banka Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Erteledi

O banka kredi ve kredi kartı borçlarını erteledi.. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de koronavirüs salgını ile mücadele etmeye devam ediyor. Sağlık çalışanlarının vermiş olduğu mücadelenin yanında tüm insanlarımız evinde kalarak bu mücadeleye destek veriyor. Ancak bir mücadele de ekonomi alanında devam ediyor. Korona virüs salgını nedeni ile ekonomik olarak olumsuz etkilenenlere desteğini sunan VakıfBank, müşterilerini sevindirecek haberi duyurdu.

O Banka Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Erteledi

Vakıfbank, ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiren müşterilerini rahatlatacak bir adım attı. Vakıfbank tarafından başvuru yapan tüm müşterilerin kredi kartı borçlarını ertelendi. Konu hakkında bir açıklama yapan VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, ” Şu ana kadar hem bireysel hem ticari 65 bin müşterimizin 305 milyon liralık kredi kartı borçlarını erteledik. ” ifadelerini kullandı.

O Banka Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını Erteledi

Vakıfbank Kredi Borçlarını da Erteledi

Üstünsalih, ” 200.000 bireysel müşterilerinin 11 milyar TL kredi, kredi kartı taksitlerini ertelediklerini belirterek;  ” KOBİ, ticari ve kurumsal ölçekte 19 bin müşterimizin 14,5 milyar lira tutarındaki kredisini öteledik. ” ifadelerini kullandı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir