O İddialı Dizi Yayından Kaldırıldı

O İddialı Dizi Yayından Kaldırıldı

Televizyon ekranları reyting uğruna en iddialı yapımlarını bile acımadan tarihe gömüyor. Daha önce hayranlarının hiç beklemediği anda reytinglerinin yeterli olmaması nedeni ile pek çok dizi yayından kaldırılmıştı. Ancak yaz ekranlarının en iddialı dizilerinden birinin yayından kaldırılması şaşkınlık yarattı. İşte yaz ekranının ilk kaybeden dizisi…

ATV Bir Dizinin Daha Fişini Çekti

ATV ekranlarının bu yaz en iddialı dizisi olması beklenen Kocaman Ailem dizisi ancak 8 bölüm reyting canavarına dayanabildi. Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde bekleneni veremeyen Kocaman Ailem dizisinin yayından kaldırıldığı duyuldu.
Kocaman Ailem Dizisi bu yılın yaz aylarına oldukça iddialı bir başlangıç yapmıştı. ATV’nin çok iddialı başlayan dizisinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özge Özder ve Özlem Türkad gibi başarılı oyuncular yer alıyordu. Ancak başarılı kadrosuna rağmen dizi beklenen başarıyı bir türlü yakalayamadı.

Dizinin Hayranları Şokta

ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kocaman Ailem dizisi 8 bölümdür izleyicileri ile buluşuyor. Yaz ayları için planlanan Kocaman Ailem dizisi, iddialı bir şekilde yayın hayatına başlamıştı ancak izleyici kitlesi kanalın beklentilerinin çok altında kaldı.
ATV’nin perşembe akşamları izleyici ile buluşan Kocaman Ailem dizisinin her ne kadar reytinglerde çok iyi sonuçlar elde edemese de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi oluşmuştu. Bu nedenle de 8 bölüm sonra alınan final kararı bu izleyici kitlesinde derin bir üzüntüye yol açtı. Final kararının ardından Demir’in karakterine hayat veren Aksel Bonfil’in geçen bölüm diziden ayrıldığı ortaya çıktı.
 
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir