Odeabank Kredi Erteleme Detayları

Odeabank Kredi Erteleme Detayları

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de içerisinden geçmekte olduğu zorlu günlerde yaşanan olumsuzlukları en aza indirmek için harekete geçen bankalardan bir de Odeabank.. Odeabank yapmış olduğu açıklama ile müşterilerinin kredi borçlarını da ertelediğini duyurdu. İşte Odeabank kredi erteleme detayları ve diğer korona virüs önlem paketi ayrıntıları..

Odeabank Kredi Erteleme Detayları

Odeabank, ödeme sıkıntısı çeken tüzel müşterilerin, ihtiyaç duymaları ve talep etmeleri halinde, 30 Nisan 2020 tarihine kadar olan anapara / faiz / taksit ödemeleri ilave bir koşul aranmaksızın 30 Haziran 2020 tarihine kadar öteleneceğini duyurdu.

İşte tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı Odeabank ‘ın hazırladığı ekonomik destek paketinin ayrıntıları;

1-) Mali bünyesi olumsuz etkilenen sektörler başta olmak üzere ihtiyaç duyan tüzel müşterilere, vaka bazında değerlendirme yapılarak gerekli destek verilecek.

2-) Bireysel kredi müşterilerinin, talep etmeleri halinde 30 Nisan 2020’ye kadar gelecek taksit ve kredi kartı ödemeleri 3 aya kadar ötelenebilecek.

Odeabank Kredi Erteleme Detayları

Havale ve EFT İşlemleri Ücretsiz

3- Dijital kanallar üzerinden yapılacak EFT/havale işlemlerinden 30 Nisan’a kadar hiçbir banka müşterisinden ücret alınmayacak.

Odeabank tarafından yapılan açıklamada, ” Talepte bulunmak isteyen bireysel müşteriler 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi’ne başvurabilir, tüzel müşteriler ise kendi müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirler ” ifadesi kullanıldı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir