Organize İşler 2 Filminde Büyük Sürpriz: Kıvanç Tatlıtuğ

Organize İşler 2 Filminde Büyük Sürpriz: Kıvanç Tatlıtuğ

Yılmaz Erdoğan tarafından iki kez beyaz perdeye aktarılan Organize İşler filminde yeteneklerinden uzun süre söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ da yer alıyor.  Filmde Kıvanç Tatlıtuğ horoz dövüşçüsünün canlandırarak bir rol ile karşımızda olacak. Bir filmin devamı şeklinde düzenlenecek olan Organize İşler filmi günümüzde tanıdığımız birçok ünlü oyuncuyu da film içerisinde bir araya getiriyor. Oganize İşler 2 filminin sürpriz oyuncularından biri ise yakışıklılığı ile isminden söz ettiren büyük yetenek Kıvanç Tatlıtuğ. Tatlıtuğ horoz dövüşçüsünü canlandırdığı karakter ile seyircide beklenmeyen bir etki yaratacak gibi görünüyor. Organize İşler 2 Kıvanç Tatlıtuğ birlikteliği merak konusu.

Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ daha önceki dönemlerde Kelebeğin Rüyası isimli sinema filmi ile beyazperdede birlikte çalışmışlardı. Yayınlanan haberlere göre Organize İşler 2 filminin projesi için ikili aylar öncesinden çalışmalarına başlamışlar. Beyaz perde ekranlarında  Organize İşler 2,  Kıvanç Tatlıtuğ  sahnede horoz dövüşçüsü.
Yılmaz Erdoğan birincisini çekmiş olduğu Organize İşler filminde Tolga Çevik, Özgü Namal, Demet Akbağ gibi ünlü oyuncularla çalışırken ekranlarda bizleri çok eğlendirmişti. İkincisi çekilecek olan Organize İşler filmi için merak dorukta. Yayınlanan haberlere göre yeni projede birçok ünlü isim yer alırken Kelebeğin Rüyası filmi ile seyircileri hüzünlü anlara götüren Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi bir önceki gibi komedi içerikli olacak mı? Organize İşler 1 filminde hatırlandığı üzere bir hırsız çetesini canlandıran Yılmaz Erdoğan filmde Kızı Berfin ile birlikte rol almıştı. Bu filmde de kızına yer verir mi bilinmez ama ünlü oyuncuları bir araya getirdiği dilden dile dolaşan haberler içerisinde yer alıyor. Ünlü yönetmen yapmış olduğu çalışmalar içerisinde hepimizin bildiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 21 oyuncularını da sinemaya kazandırmış oldu. Daha önce yapmış olduğu stand-upı da düşünürsek genel olarak çalışmaları komedi üzerine yer alıyor. İçlerinde sadece bir şairin,  bizleri gözyaşlarına boğan hikayesi ile Kelebeğin Rüyası yapımı üzüntülü bir hikaye içeriyordu.  Organize İşler 2 Kıvanç Tatlıtuğ bir arada nasıl olacak?

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir