Orgeneral Musa Avsever Galatasaray Kulübünü Ziyaret Etti

Orgeneral Musa Avsever Galatasaray Kulübünü Ziyaret Etti

Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Galatasaray Kulübü’nün Başkanı Mustafa Cengiz’i ziyaret etti. Orgeneral Musa Avsever ve onunla beraber gelen heyetin gerçekleştirdiği nezaket ziyareti, Galatasaray’ın stadyum müzesi turunu da içerdi.

İnternet Sitesinden Konu İle İlgili Açıklama

Galatasaray Kulübü’nün Başkanı Mustafa Cengiz’i ziyaret eden Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Birinci Ordu Komutanı olan Orgeneral Musa Avsever ve kendisi ile beraber gelen heyet, Galatasaray Stadyum Müzesi’ni gezdi. Basında yer alan haberlerin yanı sıra, Galatasaray Spor Kulübü de konu ile ilgili kendi internet sitesinden bir açıklama gerçekleştirdi. Sarı – Kırmızılı takımın internet sitesi aracılığı ile yapılan açıklamada, Galatasaray Kulübü’nün Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Kulübü’nün yönetim kurulu üyelerinin, Orgeneral Musa Avsever ve de yanındaki heyete eşlik ettiği belirtildi. Açıklamaya göre, Galatasaray Spor Kulübü’nün ziyaretçileri, Galatasaray Stadyum Müzesi’ni gezdi ve bu sırada da Galatasaray Kulübü’nün yöneticileri komutanlara eşlik etti.

Kalabalık Heyet Kalabalık Karşılama

Birinci Ordu Komutanı konumundaki Orgeneral Musa Avsever’e ziyareti sırasında yanındaki heyet eşlik ederken, Galatasaray Kulübü’nde ise Orgeneral’i karşılamaya Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’in beraberinde Galatasaray Kulübü’nün İkinci Başkanı Ahmet Şenkal da katıldı. Başkan ve İkinci Başkan’ın yanı sıra, yönetim kadrosundan bir çok başka isim de karşılama heyetinde yer aldı.

Başkan ve İkinci Başkan

Orgeneral Musa Avsever’in gerçekleştirdiği ziyarette, kendisini karşılamak için bir çok önemli mevkideki isim harekete geçti. Galatasaray Kulübü, hem başkanı hem de başkan yardımcısıyla Orgeneral’i karşıladı. Musa Avsever ve beraberindeki heyeti karşılayanlar arasında, Başkan Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Ahmet Şenkal’ın yanı sıra başka önemli isimlerde vardı.

Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Genel Sekreteri

Ordu tarafından gerçekleştirilen ve Galatasaray’ın internet sitesinde Stadyum Müzesi’ni gezmek amaçlı olarak belirtilen ziyarette, Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkan Yardımcısı olan Dinç Üner de karşılama heyetinde bulundu. Dinç Üner’in yanı sıra, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Hüseyin Toprak da karşılama heyetinde yer aldı. Gerçekleştirilen ziyaret, Galatasaray Stadyum Müzesi gezisinin ardından yenilen öğlen yemeği ile son buldu.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir