Paraf Esnaf Kart Başvurusu ve Avantajları

Paraf Esnaf Kart Başvurusu ve Avantajları

Paraf Esnaf Kart başvurusu ve avantajları.. Tüm zorlu dönemlerinde esnaf ve KOBİ ‘lere desteğini gösteren Halkbank, içerisinden geçmekte olduğumuz kritik dönemde de pek çok destek ve kolaylıklar sağlıyor. Halkbank’ın esnaf ve Kobi ‘ler için sunmuş olduğu en büyük kolaylıklardan biri de Paraf Esnaf Kart.. Peki nedir bu Paraf Esnaf Kart? İşte tüm merak ettikleriniz..

Paraf Esnaf Kart Başvurusu ve Avantajları

Paraf Esnaf ile tüm işyeri sahipleri, esnaf ve KOBİ ‘ler mal ve hizmet alımlarında taksitli ve vadeli işlem yapabilir, çek ve senet işlemlerini kart üzerinden gerçekleştirerek nakit akışlarını düzenleyebilirler. Ayrıca ana bayii limit özelliği sayesinde de çalıştığınız tedarikçilerden avantajlar sağlayabilirsiniz.

Üstelik nakit ihtiyacı durumunda Paraf Esnaf kart ile Dost Hesap birleştirilerek tüm Halkbank ATM ’lerinden kolaylıkla nakit çekilebilir. Ayrıca Paraf Esnaf kart sahipleri Halkbank tarafından hazırlanan pek çok ürün özelliği, indirimli hizmetler ve kampanyalardan da yararlanabiliyor. Paraf Esnaf ile yurt içi ve yurt dışında Visa / MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapılabiliyor. Yurt içinde ise Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz.

Esnaf Destek Paketi Kapsamında Sunulan Avantajlar

Son dönemde zor bir süreçten geçmekte olan esnaf ve KOBİ’lerimiz için Esnaf Destek Paketi kapsamında Paraf Esnaf kart sahiplerine de çok önemli avantajlar sağlandı. Bu kapsamda Paraf Esnaf kartlara 25.000 TL genel limit tanımlaması yapıldı.

Ayrıca bu kapsamda Paraf Esnaf Kart sahiplerine borçlarını ilk 3 ay ödemesiz dönemli ve aylık % 0,95 faiz ile 12 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlandı. Böylece Paraf Esnaf Kart sahipleri ihtiyaçlarını Paraf Esnaf Kart’ları ile temin ederek ödemelerini 3 ay ödemesiz uzun vadeye yayabilecekler. Üstelik kart limitleri 25 bin TL gibi önemli bir tutar…

Paraf Esnaf Kart Avantajları

Tabiki Paraf Esnaf Kart’ın avantajları bu kadarla da sınırlı değil.. Avantajlı ve indirimli alışverişler, taksit imkanları gibi pek çok avantaj da Paraf Esnaf Kart sahipleri için düşünülmüş.. Gelin başlıklar halinde bu avantajlara kısaca bir göz atalım;

 • Esnafa Dost Hesap
 • Cumartesi Restoran İndirimi
 • Paraf Günüm Avantajları
 • Assistance & Concierge Hizmetleri
 • ParafÜstü
 • İspark’ta Ücretsiz Otopark
 • Paraf Esnaf Taksitli Nakit Avans
 • ParafPara
 • Avantajlı Sigorta Paketleri
 • Esenboğa Havalimanı Lounge
 • Nakit Avans
 • Ücretsiz HGS Yükleme Talimatı
 • Temassız Özellik
 • Üstün Güvenlik

Paraf Esnaf Kart Başvurusu ve Avantajları

Paraf Esnaf Kart Başvurusu

Halkbank’ın esnaf ve KOBİ ‘ler için sunduğu bu muhteşem özelliklerden yararlanmak için siz de Paraf Esnaf Kart sahibi olabilirsiniz. Bunun için bir işyeri sahibi olmanız yeterli.. Paraf Esnaf Kart Başvurusu yapmak için Nüfus Cüzdanı, Vergi Levhası ve Esnaf Oda Kayıt ve Sicil Belgesi sahibi olmanız yeterli oluyor. Oda kayıt belgesine sahipseniz bu belgeyi banka kayıt durumunu online olarak sorgulayabiliyor.

Tüm bu koşullara sahipseniz Paraf Esnaf Kart başvurusunu internet üzerinden bile kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Başvuru için Halkbank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deha Nakliyat