Passo Mobil Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Passo Mobil Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Passo Mobil nedir ? Nasıl kullanılır ? Passolig sahipleri bundan böyle maça giderken çanta ya da cüzdan taşımak zorunda kalmayacaklar. Bu zamana kadar Passo Mobil içerisindeki QR ile maça girebilen Passolig sahipleri, BJK Vodafone Park stadında artık QR ile ödeme yapmaya da başlayacaklar.

Passo Mobil Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Daha önce bu döneme kadar maça girerken bozuk paralarını bırakmak zorunda kalan, cüzdan ya da çanta taşımak istemeyen taraftarlar için Passolig ’den bir ödeme yöntemi geliştirildi. % 100 dijital bir ödeme yöntemi olan Passo mobil uygulaması ile hayata geçiyor. Türk futbolunun dijital uygulaması Passo ’yu akıllı telefonuna indiren Passolig sahipleri uygulama içine entegre edilen ve QR kod ile çalışan “N Kolay Öde” hizmeti sayesinde nakit taşımadan telefonları ile harcama yapabilecekler.

İlk etapta Vodafone Park ’ta yer alan Divan büfelerinde geçerli olacak N Kolay Öde uygulamasının çok kısa bir süre içerisinde tüm statlarda ve taraftarın sevdiği mekânlarda olması bekleniyor. Hızlı ve güvenli alışveriş olanağı sunan bu hizmet sayesinde taraftarlar nakit taşıma probleminden de kurtulacaklar.

Passo Mobil ile Para Transferi de Mümkün

Passo mobil uygulaması ile Passolig sahipleri 7 gün 24 saat birbirine hızlı, kolay ve ücretsiz olarak para transferi de yapabilecek. Dilediği Passoligliye QR kodunu gönderip ödeme alabilecek ya da kendisi de dilediği Passolig sahibinin N Kolay QR koduna hızlıca para gönderebilecek. Ayrıca Passolig sahipleri ödeme anında yeterli bakiyeleri olmasa bile % 0 faizli “Kolay Paket” lerden faydalanabilecek. 100 Lira’dan 500 Lira’ya kadar anında sahip olunabilen paketler, 15 gün içinde geri ödendiğinde faizsiz olarak sunuluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir