Polislere Özel Kredi Kampanyaları – 2019

Polislere Özel Kredi Kampanyaları – 2019

Polislere Özel Kredi Veren Bankalar her yıl kredi kampanyalarını da yenileyerek polislere çok özel koşullarla kredi kullandırmaya devam ediyor. Polislere Özel Kredi Kampanyaları yaklaşan Polis Haftası nedeni ile hız kazandı. Bu yıl Polis Haftası 8 Nisan – 14 Nisan aralığında kutlanacak. Bankalar da bu özel gün için şimdiden hazırlıklarına başladılar.. İşte bankaların polislere özel kredi kampanyaları…

Polislere Özel Kredi Kampanyaları – 2019

Hemen hemen her yıl polislere özel kredi kampanyaları sunan bankaların başında Halkbank ve Vakıfbank geliyor. Polislere çok özel imkanlarla kredi kullandıran kamu bankaları haricinde Akbank da hemen hemen her yıl polisler için avantajlı ve uygun kredi kampanyaları düzenliyor. Bütün bu bankaların kredi kampanyalarını ve polislere özel bir yardımlaşma sandığı olan Polsan ‘ın kredi kampanyalarını sizler için inceleyeceğiz. İşte o kredi kampanyaları ve polisler için sunduğu avantajlar…

Halkbank Polislere Özel Kredi Kampanyası – 2019

Halkbank her yıl olduğu gibi bu yıl için de değerli polislerimizi mutlu edecek bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında % 1,59 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullandıracak Halkbank maksimum 60 aya kadar vade olanağı sağlıyor. Maksimum 50.000 Lira’ya kadar tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabileceğiniz Halkbank Polis Kredisi için bir örnek hesaplama yaparsak;

Polislere Özel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000 60 1,59 52,5 281,31 25,7767
1,64 285,46 26,3475

Yukarıdaki maliyet tablomuzdan da anlaşılacağı üzere Halkbank Polis Kredisi Kampanyası kapsamında aylık 282,31 Lira taksitle 10 bin Lira kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank Polis Kredisi – 2019

2019 Polis haftası dolayısı ile Polislere Özel Kredi Veren Bankalar ‘dan biri de Vakıfbank.. Vakıfbank yeni bir kredi kampanyası hazırlayarak polislere bu kapsamda 90 bin Lira ‘ya kadar kredi kullandıracağını duyurdu. En fazla 60 aya kadar vade imkanı bulunan kredi kampanyasında aylık faiz oranı % 1,52 ‘den başlıyor..

Vakıfbank Polis Kredisi ile polisler şu ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilme olanağına da sahip oluyor. İşte polislerin cebini rahatlatacak o ödeme seçenekleri; Aylık eşit taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, artan taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli..

Akbank Polis Haftasına Özel Kredi Kampanyası

Bu yıl Akbank yine polislerimizi unutmadı ve Polis Haftası nedeni ile polislere özel bir kredi kampanyası hazırladı. Ancak açık söylemek gerekirse bu yıl Akbank ‘ın bu yıl faiz oranları biraz yüksek seviyede.. Banka bu oranları düşürürse sitemizden yeniden kampanya detaylarını duyuracağız. Ancak şu an açıklanan % 2,10 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor.

Akbank ‘ın bu kredi kampanyası ile 60 ay taksitle 10 bin TL kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 335,73 TL, aynı vade ile 20 bin TL kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 660,70 TL ve 30 bin TL kredi kullanıldığında ise aylık ödemeler 975,03 TL oluyor.

Polsan Polis Kredisi Detayları

Polislerimizin ihtiyaçları için kredi kullanabilecekleri bir diğer seçenek ise POLSAN Kredileri.. Polis Bakım ve Yardım Sandığı olarak kurulan Polsan, bir anlamda polislerin yardımlaşmalarını sağlıyor. Polisler bu sandığa üye olmaları halinde Polsan ‘ın sağladığı kredi / borç verme desteğinden de yararlanabiliyorlar.

Polsan, ihtiyaçları için polislere belirli koşullarla borç veriyor. Polislerin sandığa üye olmasına yani ortaklığında göre borç verme limitleri belirleniyor. Polsan ‘a 6 ay ile 3 yıl arası üye olanlara 5.000 TL, 3 yıl ile 5 yıl arasında üyeliği bulunanlara 7.500 TL, 5 yıl ile 10 yıl arasında üyeliği bulunanlara 10.000 TL ve 10 yıl üzerinde üyeliği bulunanlara ise 15.000 TL kredi sağlanıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir