Polislere Özel Kredi Kampanyası – 2014

 
.
Akbank 2014 Polis Haftası nedeni ile tüm Polislerimizin yararlanabileceği Polis Kredisi Kampanyası‘nı kullanıma sunduğunu duyurdu. Bilindiği gibi 10 Nisan 2014 tarihinde kutlayacağımız Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. yılı nedeni ile önümüzdeki haftayı Polis Haftası ve 10 Nisan gününü de Polis Bayramı olarak kutlayacağız. Akbank da düzenlemiş olduğu Polis Haftası Kredi Kampanyası ile uygun kredi fırsatları sunarak polislerimize bayram ettirecek…
.
Akbank’ın Polislere Özel Kredi seçenekleri sunduğu Polis Haftası Kredi Kampanyası kapsamında tüm polislerimiz 36 aya kadar vade seçenekleri ile maksimum 75.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecekler. Polis Kredisi Kampanyası dahilinde 1000 TL ile 75000 TL arasında kredi kullanılabileceğini duyuran Akbank, ayda % 1,28 ‘den başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor.
.
30 Nisan 2014 tarihine kadar devam edecek Akbank’ın Polislere Özel Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında her türlü soru ve görüşlerinizi site editörlerimize de iletebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir