Polislere Ozel Kredi Kampanyasi

Polislere Ozel Kredi Kampanyasi

Vakıfbank Polis Haftası nedeni ile polislere özel olarak düzenlediği kredi kampanyasını duyurdu. Farklı meslek gruplarına yönelik kampanyalarını sürdüren Vakıfbank, Polis Haftası’nda kredi ihtiyacı bulunan polislerimize de müjdeli bir haber duyurmuş oldu. Kampanya dahilinde polislere İhtiyaç Kredileri, Otomobil Kredileri ve Konut Kredileri’nde özel faiz indirimleri sunuluyor.

10 Nisan 2009 tarihine kadar sürecek kampanya için polislerin kampanyadan yararlanmak için acele etmelerini özellikle belirtiyoruz. Polis Haftasına yönelik kredi kampanyasının içeriği ise şöyle;

Polisler 20.000 TL’ye kadar Taksitli İhtiyaç Kredisi’ni 3-36 ay vade seçenekleri ile aylık yüzde 1,58 faiz oranı ile kullanabilecekler. Yine Sıfır Kilometre Araç Kredisi kullanmak isteyen polisler, 3-36 ay vade seçenekleri ile aylık yüzde 1,53 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Sıfır Km Araç Kredisi’nde proforma fatura bedelinin yüzde 80’i kadar kredi kullanılabilecek. İkinci el otomobillerde ise 3-36 ay vadelerde aylık 1,63 faiz oranı geçerli olup, aracın kasko bedelinin yüzde 75’i kadar kredi kullanabilme imkanı sunulmuş. Konut Kredisi kullanmak isteyen polislerimiz için de 120 aya kadar olan vadelerde yüzde 1,38 faiz oranı ile ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadar kredi kullanıma sunulmuş.

“Polis Haftası’na Özel Kredi Kampanyası” hakkında detaylı bilgi almak için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir