Prens Harry Deli Divane Prensesinin Elini Artık Tutmuyor

Prens Harry Deli Divane Prensesinin Elini Artık Tutmuyor

Prens Harry Deli Divane Prensesinin Elini Artık Tutmuyor

İngiliz Kraliyet ailesi bir evliliğe daha imza attı. Bu kez Prens Harry ile Prenses Markle Meghan gelin ve damat adayıydı. Ancak evlilik öncesi her görüntülenmede birbirlerinin elini sıkı sıkı sımsıkı tutan bu ikilinin şu sıralar ellerini tutmadıkları kamera ve fotoğraf makinesi objektiflerine yakalanmış durumda. Bu konuya danışmanları tarafından elbette bir açıklama getirilmiş olsa da hayranları tarafından ve İngilizler tarafından bu pek de inandırıcı gelmedi açıkçası.

Sebebi Daha Profesyonel Davranmalarıymış

İngiliz Kraliyet ailesinin basın sözcüsü ve danışmanlarının yaptıkları açıklamalar bunun aralarında herhangi bir soğuk rüzgar esmesiyle alakalı olması değil tam aksine artık iş hayatlarındaki profesyonelliği ve resmiyeti aşk hayatlarında da aynen koruma çabalarından ileri geldiği belirtildi.
Ancak bu sebep pek de inandırıcı gelmemiş olacak ki çiftin yüzlerindeki samimiyetsiz ifade ve birbirlerine eski deli divane tutkuyla bakış atmamaları da bu işin içinde başka bir iş olduğunun en büyük göstergeleri arasında gelmeye devam etmektedir. Tüm bu özellikleri doğrultusunda düşünüldüğü zaman her manada gerçekten de bu sebebe bir anlam çıkarılması bekleniyor. Elbette bu flaş gelişmeler ilerleyen zamanda nasıl bir şekilde cereyan edeceğinin de şimdilik sinyallerini vermiş gibi görünüyor.
Prens Harry ile Prenses Markle Meghan arasındaki bu fotoğraf karesi ülke genelinde ana gündem maddesi oldu. Birbirinin elini tutmayan ve her görüntülendiklerinde yüzlerinden düşen bin parça olduğu apaçık ortada olan bu çiftin ilerleyen zaman dilimlerinde nasıl bir karar açıklayacakları merakla beklenenler arasında gelmektedir.
Bunun yanında yine ortada duran gelişmeler ışığında değerlendirildiği zaman her manada İngiliz kraliyet ailesinde soğuk rüzgarlar estiğini de net olarak ifade etmek şimdiden en mantıklı tahmin arasında geliyor kimilerine göre. Çünkü daha önce hiçbir kraliyet ailesinin çiftleri bu şekilde samimiyetsiz davranıp da bu durumu profesyonellikle açıklamaya kalkışmamıştı. Bu da akıllara evliliğin aşkı öldürdüğü ve aralarında bu yüzden mi bir sevgi azalması olduğu sorusunu bir kere daha akıllara getirmiş durumda. Bakalım ilerleyen zamanda asıl neden neymiş birlikte öğreneceğiz…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir