PTT Emeklilere Kredi Müjdesini Duyurdu

PTT Emeklilere Kredi Müjdesini Duyurdu

PTT emeklilere kredi müjdesini duyurdu.. PTTBank, yeni yapmış olduğu açıklama ile emeklilere uygun faiz oranları ve uzun vadelerle kredi  kullandıracak. Kurum, emekli maaş müşterileri için 60 aya kadar vade seçenekleriyle bireysel kredi olanağı sunacağını duyurdu. Üstelik pek çok avantaj ile..

PTT Emeklilere Kredi Müjdesini Duyurdu

PTT AŞ tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, PTTBank tarafından, emekli maaş müşterilerine 1250 TL ile 80.000 TL aralığında 60 aya kadar vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla bireysel kredi hizmeti sunacağı duyuruldu.

Emeklilerin kredi kullanabilmesi için, kimlik belgeleri ile PTT iş yerlerine başvurarak kredi başvuru formunu doldurması yeterli olacak. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda ödeme işlemi aynı gün içinde gerçekleştirilecek.

PTT SMS Kredi de Kullanıma Sunuldu

Koronavirüs salgını döneminde başarılı çalışmaları ile büyük beğeni toplayan ve ülkeye hizmete devam eden PTTBank, nakit ihtiyacı olan emekli müşterilerin kredi taleplerini ” PTT SMS Kredi “ hizmetiyle SMS kanalı üzerinden de almaya başladı.

Nakit paraya ihtiyacı olan emekli müşterilerin kredi başvurusu için cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne PTT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarası bilgilerini ekleyerek 3050 ‘ye SMS olarak göndermesi gerekiyor. Başvuru onay sürecinin tamamlanmasının ardından kredi tutarları, başvuru sahiplerinin PTTBank hesaplarına aktarılarak kullanıma sunuluyor.

PTT Emeklilere Kredi Müjdesini Duyurdu

PTT Mobil ve PTT İnternetten Kredi Başvurusu da Aktif Olacak

PTT yeniliklere de hizmet kalitesini artırmaya da devam ediyor. ” PTT SMS Kredi “ hizmeti kapsamında kredi başvuru talepleri yakın zamanda PTT ATM, PTT Mobil ve PTT İnternet Bankacılığı üzerinden de alınmaya başlayacak. Böylece emekliler için de kolay kredi erişimi sağlanmış olacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir