QNB Finansbank Kredi Erteleme Detayları

QNB Finansbank Kredi Erteleme Detayları

QNB Finansbank kredi erteleme detayları belli oldu. Ülkemizde de ortaya çıkan korona virüs sonrasında alınan önlemler ekonomiyi yavaşlattı. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın küresel ekonomide de telafi edilemez zararlara sebep oldu. Yaşanan ekonomik sorunların ülkemize etkisini en aza indirmek isteyen QNB Finansbank da müşterilerini korumak için bir dizi önlem aldı. İşte o ekonomik önlem paketinden başlıklar..

QNB Finansbank Kredi Erteleme Detayları

QNB Finansbank ‘ın açıkladığı pakette yer alan desteklerin başında mevcut müşterilerin devam eden kredi taksitlerinin ertelenmesi hakkında.. QNB Finansbank ayrıca salgından olumsuz olarak etkilenen kurumsal müşterilerinin kredilerini de 6 ay ya da 1 yıl ödemesiz olarak yeniden yapılandıracak. İşte QNB Finansbank tarafından duyurulan o maddeler;

1-) Kredi kullanan bireysel ve tüzel müşteriler, ödeme sıkıntısı çekmeleri durumunda bankaya başvurarak kredi anapara, faiz ve komisyon ödemelerini 3 ay erteleyebilecek.

QNB Finansbank Kredi Erteleme Detayları

2-) Dönemsel olarak etkilenen sektörlerde faaliyet gösteren tüzel müşterilerden de nakit akış problemi yaşayanlara, 6 ay ile 1 yıl ödemesiz dönem içerecek şekilde yapılandırma imkanı sağlanacak.

Kredilerinde erteleme talep eden müşteriler çağrı merkezi üzerinden başvuru yapabilecek.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir