QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Avantajlı Mı?

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Avantajlı Mı?

İhtiyaç kredisi, anlık ihtiyaçlarınız, acil ihtiyaçlarınız, eğitim ihtiyaçlarınız ya da çocuklarınız için gerekli olan ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz kredi türlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Yüklü miktarlarda ihtiyaç kredileri ile karşılaşabileceğiniz gibi, nakit paraya sıkıştığınız dönemlerde sizi kurtaracak düzeyde düşük meblağlar içeren ihtiyaç kredileri de bulunmaktadır. QNB Finansbank Sonbahar Kredisi de bu kredi türlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. 3.000 TL’lik bir kredi olarak size sunulmakta olan QNB Finansbank Sonbahar Kredisi hakkında ayrıntılı bilgiyi sizin için paylaşıyoruz.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank tarafından özel olarak hazırlanmış olan sonbahar kredisi, aylık %1,31 faiz oranı ile size sunulmaktadır. 3 ay erteleme özelliği bulunan bu kredi türünde, taksitleri ister hemen ödemeye başlayın isterseniz de 3 ay erteleme yaparak ödemeye başlayın, aylık faiz oranı değişmemekte ve %1,31 olarak sabit şekilde kalmaktadır.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Çekme Koşulları

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi alma şartları oldukça basittir. QNB Finansbank müşterisi olan herkesi krediye anında başvuru yapabilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey TC. kimlik numaranız ve 5030’a göndereceğiniz kısa mesaj olacaktır. Kolay ve pratik bir şekilde başvuru yapabileceğiniz QNB Finansbank Sonbahar Kredisinin size özel birçok avantajı da bulunmaktadır.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Avantajları

Sonbahar kredisi, QNB Finansbank müşterisi olan herkesin başvuru yapabileceği bir kredi türüdür. Kredinin birçok avantajı da bulunmakta, bu avantajlar müşterilerin yüzünü güldürmektedir. QNB Finansbank Sonbahar Kredisinin en büyük avantajlarından biri 3 ay taksit erteleme fırsatının bulunmasıdır. Krediye sahip olduktan sonra isterseniz hemen, isterseniz de 3 ay sonra taksitleri ödemeye başlayabilirsiniz. Üstelik bu iki durumda da kredinin aylık faiz oranı sabit kalmaktadır. Kredinin bir diğer avantajı ise 12 ay vade seçeneği ile size sunuluyor olmasıdır. Düşük miktarlı bir kredi olan QNB Finansbank Sonbahar Kredisi, 12 aylık vadede kolaylıkla ödenebilmekte ve kredi sahiplerinin bütçesini sarsmamaktadır. Krediye kolay başvuru yapılması ve kredi için çok fazla bir şartın bulunmaması da krediyi avantajlı kılan seçenekler arasında yer almaktadır.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Nasıl Çekilir?

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi çekmek için 5030’a TC. kimlik numaranızı göndermeniz yeterli olacaktır. QNB Finansbank müşterileri, mobil uygulama ve internet şubesi üzerinden de krediye kolaylıkla başvuru yapabilirler. Online bir şekilde kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, QNB Finansbank web sitesine girip ilgili krediyi aratarak hemen başvur butonuna tıklayabilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir