Rusya ‘da Neler Oluyor ?

Rusya ‘da Neler Oluyor ?

Rusya’dan gelen son dakika haberlerine göre Rusya Hava Sahasında ilginç dakikalar yaşanıyor. Peki Rusya’da neler oluyor. Rusya ‘nın Surgut kentinden Moskova ‘ya giden uçağın bir kişi tarafından Afganistan ‘a kaçırılma girişiminde bulunulduğu bildirildi.

Rusya ‘da Neler Oluyor ?

Konu ile alakalı haberleri Rus medyası son dakika haberi olarak canlı yayınlıyor. Rus medyasında yer alan haberlere göre, Rusya ‘nın Surgut kentinden Moskova ‘ya giden uçağın bir kişi tarafından Afganistan ‘a kaçırılma girişiminde bulunulduğu öğrenildi. Konu ile alakalı tüm rus güvenlik güçleri seferber edildi.

Interfax Uçağın Kaçırılmak İstediğini Duyurdu

Rusya merkezli haber ajansı Interfax, Sibirya ‘nın Surgut kentinden Moskova ‘ya doğru yol alan bir uçağın yönünün değiştirilerek, bir kişi tarafından Afganistan ‘a kaçırılmak istendiğini bildirdi. SU1515 kodlu uçağın Rusya ‘nın Hantı-Mansiysk kentine iniş yaptığı öğrenildi. Uçağı kaçırmaya çalışan korsanın durumu ve rehineler konusunda şimdilik bir bilgi yok…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir