Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi ve Paketler

Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi ve Paketler

Sağlık çalışanlarına özel kredi ve paketler.. İçinden geçmekte olduğumuz zorlu dönemde Korona Virüse karşı canlarını ortaya koyarak mücadele eden sağlık çalışanlarımızın bu büyük mücadelesi takdirle karşılanıyor. Bu eşsiz mücadeleye şahit olan bankalar ve finans kurumları da sağlık çalışanlarına pozitif ayrımcılık tanıyor. Bu anlamda sağlık çalışanlarına özel olanaklar sağlayan banka ise Türkiye Finans Katılım Bankası oldu.

Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi ve Paketler

Türkiye Finans, “Sağlık Çalışanları Destek Planı” adını verdiği yeni kampanyası kapsamında mevcut finansman ödemelerini kâr payı olmadan öteliyor, ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası, günlük öncelikli ihtiyaçlarınız için market siparişi hizmeti, dezenfekte edilmiş araçlarla ücretsiz ulaşım imkanı gibi çözümler sunuyor.

​Sağlık Çalışanları Destek Planından Kimler Yararlanabilir?

Sağlık Çalışanları Destek Planı halihazırda Türkiye Finans müşterisi olan ve yeni Türkiye Finans müşterisi olacak doktor, hemşire ve sağlık personeli / çalışanları ​yararlanabilir.

Sağlık Çalışanları Destek Planı Kapsamında Sunulan Hizmetler

Kâr Payı Talep Etmeden Finansman Öteleme Desteği

Sağlık çalışanlarımızın Türkiye Finanstan alınmış olan Konut, Taşıt, İhtiyaç Finansmanlarına ait mevcut ödeme planları talep etmeleri durumunda ek kâr payı alınmadan 6 ay ötelenebilecektir.
​Bu talebinizi iletmek için saglikpaketi@turkiyefinans.com.tr​ ye TC kimlik numarası, cep telefonu, ad-soyad bilgilerinizle birlikte sağlık çalışanı olduğunuzu gösteren personel kimliğinizi ve talebinizin içeriğini​ iletebilirsiniz.

Talebiniz değerlendirildikten sonra Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.​ 31 Mayıs 2020 tarihine kadar öteleme taleplerinizi iletebilirsiniz. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.​

Avantajlı Finansman Desteği

Oluşabilecek acil ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için tahsis ücreti olmadan, yüzde 0,89 kâr payı ile 3 ay ötelemeli, 60 aya kadar vade seçeneği sunan İhtiyaç Finansmanı desteği sağlanacaktır. Mevcut Türkiye Finans müşterileri sağlık personeli kimlikleri ile şubesine başvurabilir. Yeni Türkiye Finans müşterileri ise, internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak Türkiye Finans müşterisi olabilirler.

Bu işlem için anlaşmalı kuryemiz müşteri olma evraklarımızla birlikte sizi seçeceğiniz (Sağlık kuruluşları dışında) adresinizde ziyaret edecektir. Sonrasında finansman başvurunuz için şubenizi arayabilirsiniz. 31 Mayıs tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ücretsiz Kredi Kartı Desteği

Mevcut kredi kartlarından 31 Aralık 2021 tarihine kadar kart ücreti alınmayacaktır. Bankamızdan ilk defa kredi kartı alacak sağlık çalışanları da aynı muafiyetten yararlanabileceklerdir.

Katılma Hesaplarına Avantajlı Kar Paylaşım Oranı Desteği

Tüm sağlık çalışanı Türkiye Finans müşterilerinin tasarruf hesaplarına Avantajlı Kâr Paylaşım Oranlarından yararlanma imkânı sunulacaktır. Türk Lirası cinsinden katılma hesapları için 90 havuzundan, döviz katılma hesabı olan Türkiye Finans müşterilerine 75 havuzundan kâr payı dağıtılacaktır.

Sigorta Ürünlerinde Ekstra İndirim Desteği

Türkiye Finans aracılığı ile Bereket Sigorta A.Ş. üzerinden yapılacak Kasko ve Konut Finansmanı bağlantılı sigorta ürünlerinde mevcuttaki indirimlere ilave olarak yüzde 15 oranında ekstra indirim sağlanacaktır.

Ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası 

Hâlihazırda Türkiye Finans kredi kartı müşterisi olan tüm sağlık çalışanlarına beklenmedik durumlara karşı yaşam standartlarını korumaları amacıyla Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş. desteği ile 25 bin TL’ye kadar teminatlı Yaşam Koruma Sigortası hediye edilecektir.

Bu talebinizi iletmek için korumasigortasi@turkiyefinans.com.tr ye cep telefonu, TC kimlik numarası, doğum tarihi, kredi kartınızın son 6 hanesi ile birlikte sağlık çalışanı olduğunuzu gösteren personel kimliğinizi iletebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra tarafınıza e-mail veya cep telefonunuz üzerinden SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.​

E-Ticaret Alışverişi Desteği

Hâlihazırda Türkiye Finans kredi kartı müşterisi olan sağlık çalışanları ihtiyaçlarını bulundukları yerden karşılamaları amacıyla e-ticaret sitelerinden yapacakları alışverişlerin yüzde 50 ’si Türkiye Finans tarafından ödenecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen Türkiye Finans müşterilerinin SAGLIK yazıp bir boşluk bırakarak kart no son 6 hanesi ile birlikte 2442 ’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir. İndirimler harcama yapılan aydan bir sonraki ayın 5 ’inde kredi kartlarına yansıtılır. İndirim tutarı kampanya bitiş tarihine kadar toplamda 200 TL ’dir.

Bir müşterinin kazanabileceği maksimum indirim tutarı 200 TL’dir. Kampanya müşteri bazındadır. Birden fazla kartı olan Türkiye Finans müşterilerinin yaptıkları harcamaların hepsi toplanır. İndirim en son harcama yapılan karta yansıtılır.

Market Asistanlık Hizmeti​

Hâlihazırda Türkiye Finans kredi kartı müşterisi olan sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri için Remo Assist üzerinden verecekleri, günde iki market siparişi 31 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak adreslerine teslim edilecektir. Türkiye Finans müşterilerinin sipariş bedelini kapıda nakit veya kredi kartı ile yapabilir.​ İlgili hizmetten yararlanmak için 0850 480 97 62 numaralı telefondan Remo Assist’e ulaşabilirsiniz. Hizmet talepleri ile ilgili çağrılar 7/24 karşılanır ancak siparişler Hafta içi 09:00-17:00 mesai saatleri dahilinde alınır.​​​

Remo Assist, hizmetten yararlanacak Türkiye Finans müşterilerinin market siparişlerini anlaşmalı marketler aracılığı ile konutlarından çıkmadan telefon vasıtası ile Remo Assist müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak market siparişlerini kapılarına kadar ulaştırılmasını minimum 5 farklı parça ürün alınması halinde günde 2 kez olmak şartı ile üyelik boyunca sınırsız olarak sağlamaktadır.
Ödemeler sipariş tesliminde nakit ya da kredi kartı ödemesi ile alınmaktadır. ​

Hizmetten yararlanacak müşteri, hizmet talebini müşteri hizmetlerine belirtmesi akabinde müşteri hizmetleri sipariş alınabilmesi için anlaşmalı market yetkilisi ile telekonferans sağlar. Anlaşmalı market yetkilisi müsait değil ise Türkiye Finans müşterisini araması yönünde bilgi paylaşılır ve hizmetten yararlanacak müşteriye ulaşım sağladığında Remo Assist’e bilgi vermesi talep edilir.

Anlaşmalı market yetkilisi hizmetten yararlanacak müşteriye teslimatı sağladığını Remo Assist’e bildirmesi ardından müşteri ile iletişime geçilerek hizmet memnuniyet anketi yapılır. Remo Assist anlaşmalı marketlerde satılan ürünler için fiyat garantisi vermemektedir. Ürün fiyatları anlaşmalı olan marketlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu hizmet Remo Assist tarafından mesai saatlerinde sağlanmaktadır.

Remo Assist bu hizmette ödeme aşamasından sorumlu olmayacaktır ve müşteriden kart bilgileri alınarak alışverişin tamamlanması için hiçbir işlemde bulunmayacaktır. Günde 2 Seferden fazla hizmetten yararlanmak ücrete tabi olup müşteri tarafından ödenir. Tekel siparişleri geçerli değildir. Siparişler ile ilgili taleplerden Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Remo Assist burada sadece yönlendirmeden sorumlu olacaktır.

Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi ve Paketler

İndirimli VIP Ulaşım Desteği

İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşayan ve kredi kartı Türkiye Finans müşterisi olan sağlık çalışanlarının toplu taşıma yerine dezenfekte edilmiş, konforlu VIP araçlarla transfer hizmeti almaları için destek verilecektir. Transfer talepleriniz için 0212 963 64 34 numaralı hattan YOLO Transfer Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Randevular hafta içi 09:00 – 18:00 arasında yapılmalıdır. Türkiye Finans müşterilerinin 31 Mayıs 2020 tarihine kadar, ayda 4 kere yapılacak transferler tarafımızdan karşılanacaktır. Karşılanacak indirim tutarı tek transfer için 112 TL’dir, bir ay içerisinde maksimum 448 TL ’lik indirim kazanılabilir. İndirimler bir sonraki ayın 5 ’inde kredi kartlarına yansıtılır.

Ücretsiz Kiralık Kasa Desteği

Tüm sağlık çalışanı Türkiye Finans müşterilerinin kiralık kasa hizmetlerimizden 31 Haziran 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanabilecektir. ​

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir