Sağlık Çalışanlarına Özel Tıp Bayramı Kredisi

.
Şekerbank 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile tüm sağlık çalışanlarına özel bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Tüm özel hastaneler ve devlet hastanelerinde, sağlık ocakları ya da tüm sağlık kuruluşlarında çalışan Doktor, Hemşire, Ebe, Yardımcı Sağlık Personeli, Asistan gibi tüm sağlık çalışanları Şekerbank’ın 14 Mart Tıp Bayramı‘na özel Tıp Bayramı Kredisinden yararlanabiliyorlar…
.
21 Mart 2014 tarihine kadar geçerli olacak Şekerbank’ın Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası kapsamında 3 aydan 36 aya kadar taksit imkanı sunulurken isteyenler 3 aya kadar taksit erteleme fırsatından da yararlanabilecekler. Kampanya kapsamında BSMV hariç 99 TL de Tahsis Ücreti tahsil ediliyor. Şekerbank’ın Sağlık Çalışanlarına Özel olarak hazırlamış olduğu kredi kampanyası kapsamında kullanacağınız kredi miktarlarına göre aylık ve yıllık maliyet oranlarını, aylık taksit miktarlarını ve faiz oranlarını aşağıdaki örnek ödeme tablomuzdan inceleyebilirsiniz.
.
 

Kampanya Türü
Kredi Tutarı
 )
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı (Net)
Aylık Taksit Tutarı
 )
Alınacak Ücretler
 )
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
Tıp Bayramı Kampanyası 10.000 24 1,45 513 179 1,90 22,80
Tıp Bayramı Kampanyası 30.000 36 1,45 1.128 179 1,78 21,36

.
Şekerbank’ın 14 Mart Tıp Bayramı‘nda Sağlık Çalışanlarına Özel olarak hazırlamış olduğu Tıp Bayramı Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Şekerbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir