Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Kredisi Halkbank'ta

Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Kredisi Halkbank'ta

Halkbank, her yıl 14 Mart’ta kutlanan Tıp Bayramı dolayısı ile tüm sağlık sektörü çalışanlarını mutlu edecek haberi duyurdu… Halkbank Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘ndan tüm doktorlar, sağlık memurları, hemşireler, ebeler, hasta bakıcılar, diş hekimleri, diş teknisyenleri, hastanelerde çalışan memurlar, sağlık bakanlığında çalışan memurlar gibi sağlık sektörüne hizmet eden tüm çalışanlar yararlanabiliyorlar.
.
Halkbank ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda sağlığımızı  emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarının bu mutlu günü şerefine bütçelerinin de bayram etmesini sağlamak amacı ile hazırladığı Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında her türlü ihtiyacı için aylık % 1,13 ‘ten başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi kullanabilecek sağlık sektörü çalışanları.. Kampanyada 48 aya kadar vade seçeneği sunulmuş ve isteyenler kampanya dahilinde Masrafsız olarak da kredi kullanabiliyorlar…
.
Halkbank Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası için bir örnek ödeme tablosu hazırlarsak kampanya detayları daha anlaşılır olacaktır;
.

Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi

Örnek Kredi Tutarı (TL)

Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)

15.000

48 1,13 78,75 427 17,88
1,19 0 434

18,54

50.000

1,13 262,5 1.424 17,88
1,19 0 1.446

18,54

.
Tüm sağlık sektörü çalışanlarının yararlanabileceği Tıp Bayramına Özel Kredi Kampanyası‘nda tablodan da anlaşılacağı üzere ayda 427 TL taksitle 15.000 Lira ya da ayda 1424 TL taksitle 50.000 Lira İhtiyaç Kredisi kullanılabiliyor.
.
Halkbank Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için tüm Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Halkbank Kredi Kampanyaları hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir