Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi

 
.
Garanti Bankası 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel yeni bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Kampanya kapsamında tüm sağlık sektörü çalışanları Mart ayı boyunca indirimli faiz imkanları ile kredi kullanabilecekler. Eczacılardan, doktorlara, diş hekimlerinden hemşirelere, ambulans şöförlerinden sağlık memurlarına, hastane ve sağlık ocağı çalışanlarından özel polikliniklere kadar çok geniş bir çalışan kitlesine sahip olan Sağlık Sektörü içerisinde yer alan tüm çalışanların yararlanabileceği Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.
.
Aylık yüzde 0,89’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar vade seçenekleri ile 100 bin Lira’ya kadar kredi kullanabileceğiniz Garanti Bankası Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi kampanyası ile 145 TL kredi tahsis ücreti ile 24 ay vadeli 5000 TL kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 237,28 TL olarak gerçekleşiyor. Yine 36 ay vade ve 195 TL kredi tahsis ücreti ile 10.000 TL kredi kullandığınız da da aylık ödemeleriniz 340,22 TL oluyor.
.
Garanti Bankası’nın Mart ayı boyunca devam edecek Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgilere Garanti Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda bulunduğunuz ilde BankPozitif şubesi varsa kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir