Samsung Galaxy M20 Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy M20 Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Samsung Ocak ayı sonunda tanıttığı Galaxy M20 model akıllı telefonu ön siparişle Türkiye’de satışa sunuldu. Samsung ‘un en son modeli olan Galaxy M20, 5000 mAh’lik bataryası ile dikkat çekiyor. Peki Samsung Galaxy M20 özellikleri ve Türkiye fiyatı ne? İşte Galaxy M20 ‘nin Türkiye fiyatı ve özellikleri…

Samsung Galaxy M20 Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Galaxy M20; 6,3 inç Full HD+ çözünürlükte ekran, ultra geniş açılı çift arka kameraya sahip. Telefonlarla ilgili en fazla şikayet konusu olan şarj süresinin kısalığı iken Samsung Galaxy M20 modelinin en dikkat çekici özelliği ise 5000 mAh pil kapasitesine sahip olması. Sadece internet üzerinden satın alınabilecek olan Galaxy M20, 15 Şubat itibariyle Samsung Online Mağaza başta olmak üzere bazı online alışveriş platformlarında ön siparişe açıldı. Ön sipariş teslimatlarının 24 Şubat ve sonrasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Samsung Galaxy M20 Çift Ana Kameraya Sahip

6.3 inçlik Full HD+ çözünürlüğe sahip olan Samsung Galaxy M20 modelinin 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. Telefonda, canlı odak özelliğini destekleyen 13MP ‘lik arka ana kameranın yanında 120 derecelik ultra-geniş açılı fotoğraf çekmeyi sağlayan 5MP ‘lik ikinci arka kamera bulunuyor. Yüzde 90 oranında ekran – kasa oranına sahip olan Galaxy M20 modeli, hızlı şarj desteği sayesinde normal şarja göre 3 kat daha hızlı şarj edilebiliyor.

Samsung Galaxy M20’nin özellikleri

M20
Pil 5,000 mAh (Hızlı şarj destekli)
Ekran 6.3” FHD+
19.5:9 Sonsuz-V
Kamera Ön 8 MP (F 2.0)
Arka Ana kamera: 13 MP (F1.9)

Ultra geniş açı: 5 MP

Bellek 3 GB + 32 GB
Micro SD Desteği 512 GB ’a kadar
Özellikler Yakınlık Sensörü, İvme Ölçer, Sanal Işık Sensörü, Yüz tanıma, Parmak izi okuyucu
Renk Kömür Siyahı, Okyanus Mavisi

Samsung Galaxy M20 Fiyatı

Samsung Galaxy M20 modelinin fiyatı ise 1799 Lira olarak açıklandı. M20 modelini satın alarak yeni bir akıllı telefon sahibi olmak isteyenler Samsung Online Mağaza üzerinden ön siparişlerini verebilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir