Şekerbank, Başarılı Öğrencilere Bonus Para Verecek

Şekerbank, Başarılı Öğrencilere Bonus Para Verecek

Şekerbank, yarın gerçekleştirilecek ÖSS sınavında başarılı olan ilk 55 öğrenciyi 5 bin YTL ile ödüllendirecek. ‘Uzat elini genç üniversiteli’ adı verilen kampanya çerçevesinde sonraki 5 bin 555 öğrenciye de 100 yeni liralık bonus para verilecek.
Ödüller, başarı öğrenciler adına çıkarılacak Şeker Bonus kartlara yüklenecek. Şekerbank çalışanları, Türkiye genelinde ÖSS sınavının yapılacağı 434 okulda sınav öncesi öğrencilere ve ailelerine şeker dağıtacak. Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, bankanın 55. yılında gençlere de destek olmak istediklerini ifade ederek, “Banka olarak bu zorlu süreçte ve sonrasında öğrencilere ve velilere destek olmak istedik.” dedi. Uluşahin, Şeker Bonus Kart’la ÖSS’yi kazanan öğrencilere hediye ettikleri bonusların öğrencilere, üniversiteye ilk adımda katkısı olacağını söyledi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir