Şekerbank Kredi Erteleme Detayları

Şekerbank Kredi Erteleme Detayları

Şekerbank kredi erteleme detayları.. Son dönemde yaşadığımız ekonomik yavaşlama sonrasında kamu bankalarının sonrasında özel bankalar da çeşitli önlem paketlerini hayata geçirdi. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerini korumak için bir dizi önlem paketi hazırlayan Şekerbank’ta bu bankalardan biri.. Şekerbank kredileri erteleyecek, sağlık çalışanlarına pozitif ayrımcılık sağlayacak.. İşte Şekerbank tarafından duyurulan o maddeler..

Şekerbank Kredi Erteleme Detayları

Şekerbank sağlık çalışanlarına pozitif ayrımcılık sağlayarak sağlık sektöründe ücretli olarak çalışanların; mevcut bireysel kredi ve kredi kartı borçları talep etmeleri halinde Haziran ayına kadar erteleyecek.

Ayrıca bireysel müşterilerin kredi kartı ve kredili mevduat hesap limitlerinde, ihtiyaç duymaları halinde kullanmalarını sağlamak üzere proaktif limit artış çalışması yapılacak.

Şekerbank’tan bir müjde de emeklilere geldi. Şekerbank maaş ödemelerine aracılık edilen mevcut emekli müşterilerine yasal yönlendirmeler kapsamında; SGK tarafından ilan edilen promosyon tutarlarına ilave 250 TL maaş promosyonu ödemesini otomatik olarak gerçekleştirecek.

Şekerbank Kredi Erteleme Detayları

KOBİ’lere sunulacak “Sağlıklı Yaşam Paketi” kapsamında;.

Bireysel müşterilerinin yanında kurumsal müşterilerini de korumaya almak isteyen Şekerbank, Sağlıklı Yaşam Paketi’ni hayata geçirdi. Sağlıklı Yaşam Paketi ile KOBİ ‘ler kolay kredi olanaklarına sahip olacaklar, bankacılık hizmet maliyetlerini azaltacaklar. İşte Sağlıklı Yaşam Paketi ‘nin detayları..

  • Paket kapsamında KOBİ ‘lere 3 ay ödemesiz dönem içeren kredi imkânı sunulacak.
  • Maaş ödemelerini Şekerbank aracılığı ile yapanlara, “mevcut istihdamı korumaları halinde” 3 aylık maaş ödemeleri tutarında ilave kredi imkânı sağlanacak.
  • Şekerbank POS cihazı üzerinden ödeme kabul eden işletmelerin talep etmeleri halinde, Nisan ayı  sonuna kadar, POS üzerinden geçen işlemlerinin ertesi gün komisyonsuz olarak kullanımlarına bırakılması sağlanacak.
  • Zorunlu ödemelerini karşılamak üzere mevcut kredili mevduat hesap limitlerinin, talep olması halinde % 20 ‘ye kadar artırılması olanağı sağlanacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir