Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası

Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası

2015 Ramazan Kredisi Kampanyaları bankalar tarafından ardı ardına duyurulmaya başlandı. Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası da bu yıl muhteşem fırsatlarla kullanıma sunuldu. Şekerbank Ramazan Kredisi ile 3 ay taksit erteleme fırsatı ile 250.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz… Üstelik 60 aya varan vade imkanları ile…
.
Şekerbank‘ın İşinize Ramazan Bereketi sloganı ile duyurduğu Esnaf ve Küçük İşletmelere Özel Ramazan Kredisi Kampanyası ile kullanacağınız kredinizi 5 yıla kadar taksitlendirme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Şekerbank Ramazan Kredisi Kampanyası kapsamında 36 aya kadar vadelerle kullanılacak krediler için aylık %1,23, 37 – 60 aya kadar vadelerle kullanılacak krediler için ise aylık %1,29 faiz oranı belirlenmiş. Şekerbank kampanya kapsamında 100.000 TL’ye kadar kullanılacak kredilerden kredi kullandırım masrafı da almıyor.
.
Şekerbank‘tan Ramazan’ın Bereketini Erken Başlatan Kredi spotu ile duyurulan Şekerbank Ramazan Bereketi Kredi Kampanyası 31 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya hakkında daha detaylı bilgilere Şekerbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir