Şekerbank’tan 3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi

Şekerbank’tan 3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi

Esnafın bankası olma yolunda önemli hizmetler sunan Şekerbank’tan 3 ay taksit ertelemeli kredi müjdesi geldi. Şekerbank, Ahilik Haftası ‘na özel olarak hazırladığı yeni kredi kampanyası ile tüm esnaflara 3 ay taksit ertelemeli kredi kullanma fırsatı sunuyor. Anadolu ‘daki bin yıllık köklü ticari geleneği yaşatmayı amaçlayan Ahilik Haftası ‘nı kutlamak amacıyla Şekerbank, esnafa özel 3 ay taksit ertelemeli ve 24 aya varan vadelerle finansman imkanı sunuyor.

Şekerbank’tan 3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi

66 yıldır üretimi ve üretenleri destekleyen Şekerbank, Ahilik Haftası kapsamında, ülkemizin kalkınmasında önemli bir yere sahip olan esnaf, sanatkâr ve işletme sahibi müşterilerine özel gelenekselleşen kampanyasını başlattı.

Şekerbank, ülkemiz genelinde 16 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasında bu yıl 32. kutlanacak Ahilik Haftası kapsamında, ahilik değerlerini günümüze taşıyarak ticaret hayatının gelişmesine katkı sağlayan esnaf ve sanatkârların nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılıyor.

Şekerbank’tan 3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi

Şekerbank ‘tan Esnafa 200 Bin TL ‘ye Kadar Kredi

Ahilik Haftası ‘na özel sunduğu kampanya ile Şekerbank, esnaf müşterilerinin 200.000 Lira ‘ya kadar nakit ihtiyaçlarını, 24 aya varan vadelerle ve üç ay taksit erteleme imkânıyla karşılıyor. Banka ayrıca 23 Eylül tarihine kadar kadar devam edecek kampanya kapsamında esnafa özel sunduğu  “Üreten Kart” ürününü de ücretsiz olarak veriyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir