Şekerbank'tan kefilsiz ihtiyaç kredisi

Şekerbank'tan kefilsiz ihtiyaç kredisi
Mevduat faiz oranlarını düşüren Şekerbank, yeni bir ihtiyaç kredisini de müşterilerine sundu.

Şekerbank, dolar bazında 1, 3 ve 6 aylık vadelerde uygulanan mevduat faiz oranlarında değişiklik yaptı.

Şekerbank’tan yapılan yazılı açıklamada, dolar bazında 1 aylık yüzde 4,5 olan faiz oranının yüzde 4,25’e, 3 ve 6 aylık yüzde 4,6 olan faiz oranlarının yüzde 4,35’e çekildiği bildirildi.

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank, ay sonuna kadar tarihleri arasında taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyecek. Bankanın ”Şimdi Al, Ödemeye 2008’de Başla” ihtiyaç kredisi kampanyasını hayata geçirdiği bildirildi. Kamu ve özel kurumlarda bordrolu ya da ücretli çalışanlar ile uzmanlık gerektiren serbest meslek grubunda yer alan kişilerin, krediye kefilsiz başvuruda bulunabilecekleri, kampanya süresince Şekerbank’ın, kredi alan tüketicilere, ücretsiz hayat sigortası hediye ettiği kaydedildi.

Sözü edilen krediyi alacakların, bin-5 bin YTL arasındaki krediler için 3-6 ay arası vadelerde yüzde 1,25 faiz, 7-12 ay arası vadelerde yüzde 1,29 faiz, 13-48 ay arası vadelerde yüzde 1,49 faiz; 5 bin 1-15 bin YTL arasındaki krediler için, 3-48 ay arası tüm vadelerde yüzde 1,59 faiz ile kredi kullanacakları belirtildi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. esnafım işimi büyütmem için krediye ihtiyacım var lütfen dikkate almanızı rica ediyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir