ŞekerBank'tan Ocak'ta Kefilsiz, %0.99 Oranlı Krediniz Var

ŞekerBank'tan Ocak'ta Kefilsiz, %0.99 Oranlı Krediniz Var

Uzat elini Türkiye! Şekerbank yeni yılda da yanında… % 0,99’dan başlayan faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleriyle, kampanyamız avantajlarından yararlanabilir ve dilerseniz “Kredi Kapınızda” hizmetimizle kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Kefilsiz ve üstelik hayat sigortanız da hediye !

Kampanya Koşulları

1-31 Ocak 2008 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada aşağıdaki koşullar uygulanacaktır:

1. Seçenek
Kredi tutarı: 1.000 YTL – 5.000 YTL arası
Vade ve Faiz Oranı;

• 3-12 ay %0,99
• 13-60 ay %1,39

2. Seçenek
Kredi tutarı: 5.001 YTL – 15.000 YTL arası
Vade ve Faiz Oranı;

• 3-60 ay arası %1,49

Dört aya kadar taksit erteleme seçeneği sadece 24 Ay ve üzeri vadelerde geçerlidir.
Doktor, diş hekimi, veteriner hekim, fizyoterapist, eczacı, avukat, serbest muhasebeci mali müşavir (SMMM), mühendis, mimar vb. uzmanlık gerektiren serbest meslek sahipleri ise kampanyaya kefilsiz olarak şubeden başvurabilirler.
Kamu ve özel sektörde bordrolu/ücretli çalışan tüm gerçek kişiler başvurularını kefilsiz olarak 444 78 78 üzerinden de yapabilirler.
*Diğer serbest meslek gruplarındaki kişiler bir kefil ile şubeden başvuruda bulunabilirler.
Maaşlı çalışan kişilerden gelir evrakı olarak bordro ya da imza sirküleri ile birlikte antetli kağıda firma yazısı talep edilmektedir.
Şubeden yapılan kredi kullandırımı için 250 YTL kredi masrafı tahsil edilecek ve kredi vadesince devam edecek hayat sigortası ücretsiz olarak bankamız tarafından yaptırılacaktır.
Kredi kullandırımı için kredi masrafına ek olarak 50 YTL alınması durumunda başvurunuz “Kredi Kapınızda” ürün kapsamında değerlendirilebilir ve bu sayede tek bir telefonla banka şubesine uğramadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Bordrolu çalışıyorsanız 444 78 78’i arayarak banka şubesine uğramadan maaşınızın beş katı, maksimum 15.000 YTL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

6 Comments

 1. bende bodrolu çalışıyorum ve 10 milyar çekmek istiyorum nasıl yapa bilirim yardımcı olun lütfen

  1. Sayın Ahmet Bey;
   İhyiyacınız olan krediyi kullanabilmeniz için sitemizden durumunuza uygun kredi kampanyasını belirleyip ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunubilirsiniz. Kredi başvurularında bankaların değerlendirmekte olduğu birçok faktör söz konusudur. ( Örneğin başka bankalara kredi borcunuz olup olmadığı, varsa kredi kartı borçlarınız, geçmişte kullanmışsanız kredi siciliniz vb.) Bizler tüm bu etkenleri bilemediğimizden sadece bankaya başvurmanızı tavsiye edebiliriz.

 2. 10 milyar kredi cekmem gerekiyor 1 milyar bodrolu maaşım var ne yapmam lazim soyler misiniz

  1. Sayın Hüseyin Bey;
   Bu sorunuzu cevap verebilmemiz için kredi sicilinizi bilmemiz, geçmişinizde kredi kartı yada kredi borcunuz olup olmadığı, kredi yada kredi kartınızı zamanında ve düzenli ödeyip ödemediğiniz gibi birçok bilgiye sahip olmamız gerekmektedir. Bütün bu soruların cevabını bilmediğimiz için de sizi tatmin edici cevap veremeyeceğiz maalesef.
   Ancak daha önce kara listeye girmemişseniz ve kredi kartı yada kredi borcunuz yoksa şartlarını uygun bulduğunuz birkaç bankaya kredi başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederiz. Maaşınızın 10 katına kadar kredi veren bankalar bulunuyor. Ancak tabiki bunun için kredi sicilinizin temiz olması gerekiyor. İlgili kampanyalar için sitemizde arama yapıp, şartlarını uygun bulduğunuz birkaç bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 3. MERHABA BEN ATATÜRK ÜNV ÖGRENCİSİYİM VE ÖDEMESİNİ İLERİ TARİHE ERTELEYEBİLECEGİM EGİTİM KREDİSİ ALABİLİRMİYİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

  1. Sayın Kamil Bey;
   Sizinde tahmin edebileceğiniz gibi sormuş olduğunuz soruya (tc kimlik numaranız, kredi riskiniz, kredi kartlarınız gibi) bir çok özel bilginize sahip olmadan cevap verebilmemiz olanaksızdır. Ancak sitemiz içerisinde eğitim kredisi diye arama yaparak yada tüm bankaların eğitim kredisi kampanyalarını inceleyerek şartlarınızın uygun olması halinde ihtiyacınız doğrultusunda kredi kullanabileceğinizi tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir