Sigaraya Zam Geldi ! İşte Yeni Sigara Fiyatları

Sigaraya Zam Geldi ! İşte Yeni Sigara Fiyatları

Sigaraya zam geldi ! İşte yeni sigara fiyatları.. Geçtiğimiz ay Philip Morris firması tarafından üretilen sigaralara zam gelmiş ve yeni zamlı fiyatlar uygulamaya konulmuştu. Bu zammın ardından JTI grubu sigara markalarına da zam yapılması bekleniyordu. Bugün bu beklenti karşılık buldu ve JTI grubu sigara markalarına da zam yapıldı. Yeni zam sonrasında paket başına 2 TL ‘lik zam sonrası şirketin en pahalı sigarası 11 Lira’dan 13 Lira’ya yükseldi.

Sigaraya Zam Geldi ! İşte Yeni Sigara Fiyatları

Geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde Philip Morris grubu sigara markalarına gelen zam sonrasında beklentiler yönünde  şimdi de JTI grubu sigara markalarına zam yapıldığı haberi geldi. JTI grubu da paket başına 2 Lira zam yaptığını duyurdu. Bu zammın ardından en ucuz sigara ise fiyatı 9 Lira ‘dan 11 Lira ‘ya yükseldi. JTI grubu tarafından üretilen en pahalı sigaranın fiyatı ise 11 Lira ‘dan 13 Lira ‘ya yükselmiş oldu. Yapılan zamlar yarından itibaren geçerli olacak..

İşte Yeni Sigara Fiyatları;

Bugün yapılan sigara zammının ardından yarından itibaren sigaraların satılacağı fiyatlar aşağıdaki gibi oldu. Sigara markalarının yazılması yasak olduğundan kısaltmalar kullandık. Bu kısaltmalardan tüm tiryakiler kullandıkları sigaraların kaç para olacağını tahmin edeceklerdir.

Wins..: 13 Türk Lirası

Wins.. Sl..: 12 Türk Lirası

Wins.. D&D: 12 Türk Lirası

Cam..: 12 Türk Lirası

Cam..Sl..: 11,5 Türk Lirası

Cam..R…: 12 Türk Lirası

Mnt.Cal..: 11,5 Türk Lirası

Mnt.Crl.Sl..: 11 Türk Lirası

L..: 11 Türk Lirası

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir