Şubat Ayına Özel Günde 10 TL'ye 9000 TL Kredi

 
.
Yapı Kredi Bankası Şubat ayına özel yeni kredi kampanyası kapsamında Günde 10 TL Taksitle 9000 TL İhtiyaç Kredisi kullandırıyor. Yapı Kredi‘nin Şubat Ayına Özel Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında maksimum 36 aya kadar vade seçeneği bulunurken kampanya için banka tarafından belirlenmiş olan aylık faiz oranı ise % 1,20… Kampanya 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerli olacak…
.
Yapı Kredi Bankası‘nın Şubat Ayına Özel Kredi Kampanyası kapsamında 36 ay taksitle 9000 Lira Kredi kullandığınızda toplam 49 TL Sigorta Ücreti ödüyorsunuz ve aylık taksit ödemeleriniz 322 TL oluyor. Kredi kullanımında kredi masrafı ya da komisyon ödemiyorsunuz. Kampanyadan yararlanmak isteyen Emekliler sadece nüfus cüzdanı ile, kamu çalışanları ise nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimlikleriyle hemen kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Diğer ücretli çalışanlar ve serbest meslek sahipleri ise kredi başvurularında nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve bir adres belgesi (son döneme ait bir fatura) ile kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.
.
Yapı Kredi Bankası’nın Şubat Ayına Özel Günde 10 TL Taksitle 9000 TL Kredi kullandırdığı Şubat Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Yapı Kredi Bankası şubelerinden ya da sitemiz editörlerine sorularınızı ileterek ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir