Şubeye Gitmeden Oturduğun Yerden Kredi

Şubeye Gitmeden Oturduğun Yerden Kredi

Şu an bu yazıyı okurken oturduğunuz yerden kalkmadan hemen kredi kullanmak ister misiniz? Şu anda bu yazıyı okuduğunuz bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden anında kredi başvurusu yapıp en kolay şekilde kredi kullanmaya ne dersiniz? Akbank Direkt Kredi ile banka şubesine gitmeden, evrak ya da belge gerekmeden sadece başvuru formu doldurarak anında kredi çekebilirsiniz.
.
Akbank Direkt Kredi ile kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirip anında ne kadar kredi alabileceğinizi de öğrenebiliyorsunuz. Böylelikle Bankalar bana ne kadar kredi verir? ya da Ben bankadan ne kadar kredi çekebilirim? sorularınıza da cevap bulabiliyorsunuz. Akbank Direkt Kredi Başvurusu ise çok kolay.. İnternet üzerinden hemen kredi başvuru formunu doldurup size sorulan bilgileri giriyorsunuz. İşleminizi tamamlamanızın ardından Akbank’tan size bir SMS geliyor ve cep telefonunuza gelen bu mesajda Akbank Direkt Kredi ile ne kadar kredi kullanabileceğiniz belirtiliyor. Onaylanan kredinizi ise istediğiniz bir Akbank şubesine giderek anında kullanabiliyorsunuz. İsterseniz onaylanan kredinizi internet üzerinden istediğiniz banka hesabınıza da anında aktarabiliyorsunuz.
.
Akbank Direkt Kredi 36 ay taksitle 15000 TL Kredi kullandığınızda aylık kredi taksitleriniz 542,29 TL olarak gerçekleşiyor. Kampanyada aylık faiz oranı % 1,25 ve maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiş.
.
Akbank Direkt Kredi Kampanyasından anında yararlanmak için hemen kredi başvurusu yapabilir ya da kampanya hakkında öğrenmek istediğiniz detaylı bilgiler varsa site editörlerimize sorularınızı sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir