"Taksiti Dusuk Mortgage" Finansbank'tan

"Taksiti Dusuk Mortgage" Finansbank'tan

Ev sahibi olmak isteyen, ancak kredi taksitleri bütçesine uymayanlar için “Taksiti Düşük Mortgage” geliştirildi. Finansbank, mortgege taksitlerinin yüksek olmasından ve birçok kişinin bütçesini zorlamasından yola çıkarak geliştirdiği “Taksiti Düşük Mortgage” sayesinde hayallerinizdeki eve sahip olmanızı hedefliyor.

Finansbank’ın yaptığı açıklamaya göre tüketiciler, 500 YTL’den başlayan taksitlerle konut kredisi kullanabilecekler. Taksitler ise üç kademeli olarak artırılacak. (Örneğin; 1-24 ay arası 500 YTL olan taksitler, 24-48 aylar arasında 750 YTL ve 49. aydan sonra da 1000 YTL oluyor)

Finansbank Mortgage ve Bireysel Krediler Grup Yöneticisi Erkin Aydın’ın “Taksiti Düşük Mortgage” ile ilgili yaptığı açıklama ise şöyle;

“Bu ürünümüz ile standart kredi kullanımında ödenmesi gereken taksit tutarından daha düşük tutarda kredi ödemesinin başlıyor olması müşteriye büyük kolaylık sağlıyor. Örnek vermek gerekirse,% 1.48 faiz oranı ile, 100.000YTL’lik 60 ay vadeli bir kredi için taksit tutarı normalde 60 ay boyunca 2.526 YTL’dir. Taksiti Düşük Mortgage’da ise 100.000 YTL için 1.500-2.000-2.500 YTL taksit tutarları seçilebiliyor. Müşterilerimiz, 1-24 ay arası 1.500YTL ödüyor, sonrasında ise taksit tutarı iki kademede artıyor. Bu örnekte,taksit tutarı 4. yılın sonunda standart taksit tutarına ulaşıyor. Bu avantajlı uygulama müşterilerimize uzun vadede soluk aldırıyor. Düşük faizle dövize endeksli kredi kullanmak ve kur riskini azaltmak isteyen müşterilerimiz için Sepet Mortgage ürünümüzü öneriyoruz. Müşterilerimizin, içinde YTL ve farklı döviz cinslerinden oluşturabildikleri Sepet Mortgage ile risklerini dağıtmalarını ve faiz maliyetlerini azaltmalarını sağlıyoruz. Düşen faizli Mortgage ile de müşterilerimizin bugünkü faizlerle ev almalarına aracılık ediyor, faiz oranları düştüğündeyse faizlerini aşağı çekebilme şansı veriyoruz.”

Bütçesine uygun konut kredisi kullanmak isteyenler için değerlendirilmesi gereken bir seçenek…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir