TDP Bolu İl Başkanı Mithat Eser, “Var Gücümüzle Çalışmaya Devam”

TDP Bolu İl Başkanı Mithat Eser, “Var Gücümüzle Çalışmaya Devam”
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Bolu İl Başkanı Mithat Eser, “Parti içinde başlattığımız bu demokrasi şölenini iktidara geldiğimizde de toplum içerisinde uygulayacağız” dedi.
Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen Birinci Olağan Kurultay’da 933 delege oy kullandı. Sarıgül, geçerli 635 oyun tamamını alarak tekrar Genel Başkan oldu.
Kurultayın ardından açıklamalarda bulunan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Bolu İl Başkanı Mithat Eser, “Bizler Türkiye Değişim Partisi olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, sadece delegelerin değil, üyelerimizde oyları ile genel başkanımızı seçtik. Parti içinde başlattığımız bu demokrasi şölenini iktidara geldiğimizde de toplum içerisinde uygulayacağız. Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bundan sonraki süreçte ise bizleri parti olarak yoğun günler beklemektedir. Bizler vatandaşlarımız için, esnafımız için, çiftçimiz için, öğrencilerimi, gençlerimiz için çalışmaya hazırız. Yorulmadan, of bile demeden çalışacağız. Bundan sonraki süreçte ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kurtulması için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Seda Akbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir