TEB 4 İlde Şube İşlem Yetkilisi Alımı Yapacak

TEB 4 İlde Şube İşlem Yetkilisi Alımı Yapacak

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), İstanbul, Kocaeli, Bolu ve Zonguldak illerinde çalıştırmak üzere şube işlem yetkilisi alımı ilanını yayınladı.
Bankanın ilanında göze çarpan en önemli detay olarak tecrübe şartı aranmaması oldu. Eğitim seviyesi olarak en az ön lisans mezunu alımı yapacak olan TEB bankası kaç personel alımı yapacağını ilanda belirtmedi.
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı bulunan ilanda yaş kriteri ise belirtilmedi. Yani yaş sınırı yok yorumu yapılabilir. TEB bankası şube işlem yetkilisi ilanında bankanın aradığı diğer kriterler iletişimi kuvvetli olması, takım çalışmasına yatkın ve klasik yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmesi şeklinde oldu.
TEB şube işlem yetkilisi iş ilanı 18 Aralık 2017’de başvuruların alınmasına başlayıp 15 Şubat 2018 son başvuru tarihi olarak belirlendi.
Şartların oldukça makul olduğu görülen TEB şube işlem yetkilisi iş ilanına eğer sizde bankacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefliyorsanız hemen online olarak başvurabilirsiniz.

TEB Şube İşlem Yetkilisi İlanı
En az Ön Lisans mezunu,
İstanbul’da Ümraniye-Dudullu-Çekmeköy-Sancaktepe ve Kartal’da, Zonguldak Merkez’de, Karadeniz Ereğli’de, Gebze’de ve Bolu Merkez’de ikamet eden
İletişimi kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.
Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bankacılık
Departman: Finans
Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Hizmet Personeli
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
Ülke/Şehir: Bolu(Merkez), Kocaeli(Gebze), Zonguldak(Merkez, Karadeniz Ereğli), İstanbul(Asya)(Kartal, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe)
İlanın tam metnine ulaşmak ve online olarak başvuruda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.
TEB ŞUBE İŞLEM YETKİLİSİ BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir