TEB Bireysel Finansman Kredisi

TEB Bireysel Finansman Kredisi

Tadilat, ev dekorasyonu ve buna benzer tüm diğer ihtiyaçlarınız için TEB bireysel finansman kredisi almak için başvurabilirsiniz. Bu tür işlemlerinizi en kısa zamanda halletmeniz, hem sizin için hem de aileniz için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Çünkü evinizde oluşan bütün sorunlar aile huzurunuzu olumsuz yönde etkileyecektir. Bu sorunları en kısa zamanda çözerek evinizin ihtiyaçlarını giderebilir ve bu anlık fakat önemli sorunları bir çırpıda halledebilirsiniz.

TEB Bireysel Finansman Kredisi Detayları

TEB Bireysel Finansman Kredisi kullanmak için gerekenler sadece sahip olduğunuz evi teminat olarak göstermenizdir. Bunun sonucunda evinizin ekspertiz değerinin yüzde 60’lık tutarı için bireysel finansman kredinizi çekmiş olursunuz.
Kullandığınız kredinin faizi piyasa faiz oranlarından hiçbir şekilde etkilenmeyecektir ve kredinin vadesi süresince hep sabit kalacaktır. Bireysel finansman krediniz için 36 aya kadar varan oldukça uzun vadeler için kullanabilirsiniz. Böylelikle de bu uzun vadeler sayesinde ödemeniz gereken miktarı rahatlıkla ödeyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

TEB Bireysel Finansman Kredisi için Gerekenler

TEB Bireysel Finansman Kredisi için gereken belgeler ise aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi
  • Gelir belgesi: antetli kağıda yazılmış olan imzalı şirket yazınız ya da ücretli çalışanlarınız için maaş bordroları ve serbest meslek sahibiyseniz son 3 yıla ait olan bilanço, Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası.
  • İpotek vereceğiniz gayrimenkulünüze ait olan tapu fotokopisi.

TEB Bireysel Finansman Kredisi Faiz ve Ücretleri

TEB Bireysel Finansman Kredisi için oluşturulmuş olan aylık faiz oranı Türk Lirası değeri için yüzde en az 1,60 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti asgari yüzde 0,5’tir ve bu miktar çekmek istediğiniz kredi miktarına bağlıdır. Ekspertiz ücreti minimum 545,35 TL olarak belirlenmiştir. İpotek tesis ücreti 159,30 TL’dir. Sigorta masrafları için vermeniz gereken miktar en az 1040,08 TL’dir ve bu miktar 48 ay vadeli ihtiyaç kredisine göre hesaplanmıştır. Yıllık maliyet oranı ise azami %22.4936’dır.

TEB Bireysel Finansman Kredisi Başvurusu

TEB Bireysel Finansman Kredisine başvuru yapmak için TEB’in resmi internet sitesi olan www.teb.com.tr adresine girmeniz ve başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bunun dışında telefonunuzdan ve TEB şubelerinden de bu işlemi rahatlıkla yapma imkanına sahipsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir