TEB Borç Transferi ile Borçlarınızdan Kurtulun

TEB Borç Transferi ile Borçlarınızdan Kurtulun

Banka borçlarından kurtulmak için muhteşem fırsat TEB’den geldi. TEB tarafından bayram öncesinde “TEB’den Borç Transferi” spotu ile duyurulan kredi kampanyası ile ayda % 1,69 ‘dan başlayan faiz oranları ile tüm banka borçlarını transfer etmek mümkün olacak. Kampanya kapsamında tüm bankalara olan kredi borçlarınızı 60 aya varan vadelerle transfer edebilmek mümkün olacak…

TEB Borç Transferi ile Borçlarınızdan Kurtulun

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından kullanıma sunulan Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile tüm bankalara olan kredi borçları TEB ’e transfer edilebiliyor. Diğer bankalara kredi borcu olan vatandaşlar TEB Borç Transferi kampanyası ile borçlarını transfer ederek yeniden borçlarını 60 aya kadar vadelendirebiliyorlar. TEB Borç Transferi Kredisi kampanyasında aylık kredi faiz oranları % 1.69 oranından başlıyor. Kredi borcu olup bu borçlarını ödemekte zorluk çekenler yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Türk Ekonomi Bankası ‘nın bu kredi kampanyası ile rahat bir nefes alacaklar.

TEB Borç Transferi

TEB Borç Transfer Kredisi Kredi Hesaplama

TEB Borç Transfer kredisi kapsamında kredinin faiz oranı Findeks kredi notuna göre belirleniyor. Bu kapsamda kredi notu 1.850 olan bir vatandaşı baz alarak bazı hesaplamalar yapalım.. Kampanya kapsamında 10.000 Lira ‘lık kredi borcunu TEB ‘e 60 ay vade ile transfer eden bu vatandaş krediyi aylık % 1,69 faiz oranı ile kullanabiliyor. Aynı kişinin aylık kredi taksitleri 289,63 TL olurken, bu kredi için  52,50 TL kredi tahsis ücreti ödemesi gerekiyor. 60 ay taksitle kullanılacak bu kredi için 842,52 TL sigorta ücreti ödemek gerekiyor. 10.000 Lira ve 60 ay vadeli bu kredinin yıllık faiz oranı ise % 27,5702 olarak gerçekleşiyor.

TEB Borç Transferi Kredisi için Gerekli Belgeler

TEB Borç Transfer Kredisi kampanyası ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Türk Ekonomi Bankası bu kredi için gerekli belgeleri de duyurdu. TEB tarafından yapılan bu açıklamaya göre kredi başvurusu esnasında nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi ile gelir belgesi ya da maaş bordrosu yeterli oluyor. Diğer taraftan serbest meslekle uğraşanlar için ise vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ve Ticaret Sicil Gazetesi gerekli belgeler arasında gösteriliyor.

TEB kampanya kapsamında kredi kullanmak isteyenlerden gerekli görmesi durumunda ek belge ve kefil de isteyebiliyor. Ancak başvuruların büyük çoğunluğunda kefile ihtiyaç duyulmayacağı öngörülüyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir