TEB Hoşgeldin Faizli Kredi

TEB Hoşgeldin Faizli Kredi

Son dönemde en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren banka şüphesiz TEB.. En düşük faizle kredi veren bankalar listesinde en üst sıralarda yer alan TEB, Hoşgeldin Faizli Kredi nakit paraya ihtiyaç duyanların yüzünü güldürüyor. TEB ile ilk kez çalışacak olan müşteriler TEB Hoşgeldin Faizli Kredi ile aylık % 1,25 ‘ten başlayan oranlarla kredi kullanabiliyor. Üstelik kredinin üst limit sınırı da bulunmuyor.

TEB Hoşgeldin Faizli Kredi

İlk kez TEB ile çalışacak olanlar kampanya kapsamında aylık % 1,25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Kampanyada kredi faiz oranları kişiye göre belirlenirken, kredi kullanacak kişinin Findeks Kredi Notu’na göre aylık kredi faiz oranları da değişiklik gösteriyor.

TEB Hoşgeldin Kredi Kampanyası dahilinde 3 ay ile 60 ay arasında vade tercihi yapılabiliyor. Kredi için herhangi bir üst limit de belirlenmemiş. Böylece kredi başvurusunda bulunan kişinin finansal durumuna göre yüksek tutarlarda kredi kullanımına da olanak sağlanıyor.

TEB Hoşgeldin Faizli Kredi

TEB Kredi Hesaplama (İhtiyaç / Tüketici Kredisi)

TEB ile daha önce çalışmayan ve ilgili bankadan ilk kez kredi kullanacaklar için özel olarak hazırlanan Tüketici Kredisi Kampanyası kapsamında 60 ay taksitle 10 bin Lira kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 253,93 TL oluyor. Bu kredi için 778,90 Lira sigorta bedeli ödemek gerekirken 52,50 Lira da kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. (İlgili hesaplama kredi notu 1850 ve üzeri olan bir müşteri için aylık % 1,25 faiz oranı üzerinden yapılmıştır.)

TEB Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘in ilgili kredi kampanyasına başvuru yapmak için kimlik belgesi ya da ehliyet fotokopisi ve gelir belgesi gerekli. Ücretli çalışanlar için gelir belgesi olarak maaş bordrosu ya da şirket tarafından hazırlanış maaş belgesi ibraz etmek yeterli oluyor. Eğer maaş yazısı ibraz edilecekse bu yazının yanında şirkete ait imza sirkülerinin de yazıya eklenmiş olması gerekiyor.

Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri ise son 3 yıllık bilançoları, Ticaret Sicil Gazetesi ve vergi levhası ile TEB kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir