TEB İhtiyaç Kredisi Faizi Tekrar İndirildi

TEB İhtiyaç Kredisi Faizi Tekrar İndirildi

Bankalar kredi faizlerini aşağı çekmeye devam ediyor.. TEB İhtiyaç Kredisi faizi tekrar indirildi ve ” Hoş Geldin Kredisi “için uygulamakta olduğu aylık kredi faiz oranını % 1,18’e çekti. TEB böylece en düşük faiz oranı ile kredi veren bankalar arasında ilk sıralardaki yerini korudu. İşte TEB kredi faiz indiriminin detayları..

TEB İhtiyaç Kredisi Faizi Tekrar İndirildi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu bankadan ilk kez kredi kullanacak olan yeni müşterileri için hazırlamış olduğu “Hoş Geldin Kredisi” kampanyasında faiz oranını % 1,25 oranından % 1,18 oranına çektiğini duyurdu. Türk Ekonomi Bankası, yeni müşterileri için sunduğu bu özel kredi kampanyası ile daha uygun maliyetlerle nakit imkanı sağlayacak.

Konuya ilişkin Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan açıklamaya göre, TEB ile ilk defa tanışan ve borçlarını tek bir yerde toplayıp rahat etmek isteyenler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için findeks kredi notuna göre farklı tutar ve vadelerde % 1,18 oranından başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek.

TEB İhtiyaç Kredisi Faizi

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

TEB Hoş Geldin Kredisi kapsamında sunulan düşük faiz oranından sadece tek sefer yararlanılabiliyor.  Hoş Geldin Kredisi kampanyasında vade seçenekleri minimum 3 ay, maksimum 60 ay olarak belirlenmiş. TEB’in bu özel kredi teklifinden yararlanmak isteyen yeni TEB müşterileri, kredi başvurularını TEB şubelerinden, TEB telefon bankacılığı üzerinden, CEPTETEB internet şubesi ya da TEB mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir