TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi

TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi

TEB konut kredisi faiz oranlarını indirdi. Merkez Bankası’nın faiz indirimi sonrasında gerilemeye başlayan kredi faiz oranları yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kamu bankalarının ardından özel bankalardan da sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘de ev almak isteyenleri mutlu edecek haberi duyurdu. TEB Konut Kredisi Faiz oranları 120 aya kadar olan tüm vadelerde % 1,20 ‘ye düşürüldü.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘nın yeni konut kredisi kampanyasından dosya masrafı ve kredi tutarı üst limiti olmadan faydalanmak mümkün. TEB’den konut kredisi kullanmak isteyenler 120 aya kadar olan tüm vadelerde % 1,20 faiz oranı ile konut kredisi kullanabilecekler.

Düşük Faiz Oranı ile Kredi Üst Limiti Yok

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, kredi faiz indirimi ile ilgili bir açıklama yaparak, ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını % 1,20 ‘ye indirdiklerini ifade etti.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi

120 Aya Kadar Tüm Vadeler ve Tüm Tutarlarda Faiz Oranı Yüzde 1,20

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olduklarını ifade ederek şu ifadeleri kullandı;

“Bu kapsamda tüm müşterilerimiz dosya masrafı ödemeden, 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Üstelik geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan, müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir