TEB Kredi Erteleme Detayları

TEB Kredi Erteleme Detayları

Korona virüs nedeni ile ülkemizde de yaşanan ekonomik olumsuzlukların etkilerini en aza indirebilmek için harekete geçen bankalardan biri de TEB..  Türk Ekonomi Bankası (TEB) açıklamış olduğu ekonomik önlem paketi ile müşterilerinin kredi borçlarını 3 ay erteleyecek, işlemleri banka ATM’lerine yönlendirecek.. İşte TEB kredi erteleme detayları..

TEB Kredi Erteleme Detayları

Son dönemde yavaşlayan ekonomi nedeni ile kredi borçlarını ödemekte zorluk çeken bireysel ve tüzel kişi müşterilerine kolaylık sağlayan TEB aşağıdaki önlemleri hayata geçirdiğini duyurdu.

Kredi kullanan bireysel ve tüzel müşteriler, yaşanan salgın nedeniyle ödeme sıkıntısı çekmeleri durumunda başvuruda bulunarak, 30 Nisan’a kadar olan anapara ve faiz ödemelerini aynı koşullarla 3 ay erteleyebilecek.

TEB Kredi Erteleme Detayları

Havale ve EFT İşlemleri Ücretsiz

25 Mart tarihi itibarıyla, CepteTEB, CepteTEB İşte ve Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden yapılan havale ve EFT işlemlerinden 30 Nisan tarihine kadar masraf alınmayacak.

TEB müşterileri ‘Üç Banka Tek ATM’ noktalarından para çekme, yatırma, bakiye görüntüleme ve kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri 30 Nisan 2020 tarihine kadar ücretsiz yapabilecek.

.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir