Teb Şimdi Al Seneye Öde İhtiyaç Kredisi

Teb Şimdi Al Seneye Öde İhtiyaç Kredisi
İhtiyaç kredisi, masrafların üst üste geldiği ve sizin nakit paraya sıkıştığınız durumlarda kolaylıkla başvurabileceğiniz kredi türleri arasında yer almaktadır. Nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebileceğiniz ve sizi içinde bulunduğunuz sıkışıklıktan kurtaracak olan ihtiyaç kredileri acil masraflar, eğitim giderleri, çocukların ihtiyaçları, hesapta olmayan giderler gibi bütün masraflar için kullanabileceğiniz kredi türlerinden biridir. TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi de sizin için özel olarak hazırlanmış olan oldukça avantajlı seçenekler içeren bir ihtiyaç kredisidir. Günde 10 TL’ye 10.00 TL veren TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi, ister hemen isterseniz de 3 ay erteleme imkanı ile 2018 yılında ödeme kolaylığını size sunmaktadır. 48 ay vade imkanı ile size sunulmakta olan TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi, nakit ihtiyaçlarınızı kökten çözmek için ihtiyaç duyduğunuz bütün cazip fırsatları da size sunmaktadır.

teb-simdi-al-2018-de-ode-kredisi.Jpeg

TEB 2018 Ödemeli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi, %1,33’lük faiz oranı ile size sunulmaktadır. Bakıldığında oldukça cazip bir faiz oranına sahip olan TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi, 48 ay vadede ödeyebileceğiniz bir kredi çeşididir.

TEB İhtiyaç Kredisi Çekme Koşulları

TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi sahibi olmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Krediye başvuru yapabilmek için gerekli olan belgeler şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi
  • Çalışanlar için çalışma bilgileri
  • Adres bilgileri
  • Gelir belgesi – maaş bordrosu

TEB-Bankasi-bireysel-kredileri.jpg

TEB Şimdi Al 2018’de Öde İhtiyaç Kredisi Avantajları

TEB tarafından size sunulmakta olan 2018 Ödemeli İhtiyaç Kredisi, birçok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Kredinin en büyük özelliklerinden biri günde 10 TL ile aylık taksitlerinizi ödeme imkanını size sunmasıdır. Bunun yanı sıra kredinin vadesi 48 ay olarak belirlenmiştir ve bu da kredi sahiplerine borçlarını uzun vadede ödeyebilme imkanı tanımaktadır. TEB İhtiyaç Kredisi avantajlarından bir diğeri de krediyi ödemeye isterseniz hemen isterseniz de 3 ay erteleme ile başlayabilecek olmanızdır. Yani şimdi kullanacağınız krediyi 2018 yılında ödemeye başlayabilir, bütçenizi sarsmadan nakit ihtiyacınızı kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

TEB 2018 Ödemeli İhtiyaç Kredisi alabilmek için TEB şubelerinden, CEPTETEB internet şubesinden ve TEB çağrı merkezinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

— * —

Sitemizdeki tüm TEB Kredileri ‘ni incelemek için BURAYA da göz atabilirsiniz.

— * —

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir