TEB SMS Kredi Başvurusu

TEB SMS Kredi Başvurusu

SMS ile kredi kullanmak isteyenleri mutlu edecek haber TEB ‘den geldi. Artık ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak elinizin altında.. Telefonunuz kadar size yakın olan TEB İhtiyaç kredisi ile hem düşük faiz oranlarından yararlanabilir hem de kredinizi anında kullanabilirsiniz. TEB SMS kredi başvurusu ile hayatınız kolaylaşacak..

TEB SMS Kredi Başvurusu

Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB ‘de bireysel krediniz hazır. Üstelik en zahmetsiz krediyi oturduğunuz yerden kalmadan kolayca kredinizi kullanabileceksiniz. Sadece Nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopiniz ile hiçbir evrak gerekmeden kredi kullanabileceksiniz.

İhtiyacınız olduğu anda kredi için özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi ’ne başvuruyorsunuz, kredi başvurunuzun cevabı ise anında cebinize geliyor. Düşük tutarlı ihtiyaçlarınız için anında kullanabileceğiniz Pratik Kredi ile maksimum 12 bin 500 TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.

TEB SMS Kredi Başvurusu

TEB Pratik Kredi Detayları

Bir SMS ile kredinizi anında kullanabileceğiniz TEB Pratik Kredi ‘den TEB müşterisi olmasanız bile, bir SMS ile yararlanabilirsiniz. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için 4466 ’ya T.C. Kimlik Numaranızı mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İşte kredinin örnek ödeme tablosu;

Findeks Notu Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta

Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı

1.850 10 bin TL 60 % 1,08 241 TL 52,50 TL 755 TL

% 16,9871

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir