Teb'den Esnafa Şimdi Al 2018'de Öde Kredisi!

Teb'den Esnafa Şimdi Al 2018'de Öde Kredisi!

Bitmek tükenmek bilmeyen ihtiyaçlar, aniden ortaya çıkagelen acil ödemeler, para sıkıntısı çeken tüm esnaflar için ihtiyaç kredileri her zaman çıkar yol olmuştur. Günbegün artan masraflar esnafın belini fena halde bükmektedir. Kredi kullansalar dahi hemen ertesi ay ödemelere başlayacak yeterli parası olmayanlar için önerimiz; şimdi al sonra öde kredi kampanyalarıdır. Geçmişte olduğu gibi bu sene de bankalar yeterli nakdi bulunmayan esnaflara çeşitli taksit ertelemeli kredi imkanları sunmaktadır. Bankalar arası rekabetin gün geçtikçe arttığını da hesaba katarsak, bu durumdan müşteriler oldukça avantajlı çıkmaktadır. Erteleme niteliği taşıyan ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında en hesaplısını ise Türk Ekonomi Bankası, yani TEB vermektedir. Gelin bu yazımızda size TEB’in esnaflar için özel olarak oluşturduğu “Şimdi al 2018’de öde” kampanyasından biraz bahsedelim…

Teb’den İlk Üç Ay Ödemesiz Ticari Taksitli Kredi Fırsatı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) esnaflara özel ilk 3 ayı ödemesiz 250 bin TL’ye varan kredi imkanı sunmaktadır. Kredinin türü esnek ve eşit taksitli ticari destek kredisi ve faiz oranı ise her vade sayısı için yüzde 1.59’dur. Erteleme niteliği taşıyan TEB ticari kredi kampanyası kapsamında ilk üç aylık ödemesiz geçen dönem dahil kullandırılacak en fazla vade sayısı 36 aydır. Kampanya sadece esnaf vasfını haiz kişiler için hazırlanmış olup Türk Ekonomi Bankası şubeleri üzerinden yapılacak olan ticari kredi kullanımı için bankaca belirlenen kredi üst limiti 250 bin TL’dir. TEB müşterilerine kullandırılacak kredi miktarı, her bir müşterinin kredi sicil durumuna göre değişiklik göstermektedir. Kampanya dahilinde olan bu ticari kredi, ilk 3 ayı ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitler ile azar azar ödenmek üzere kullanılabilir. Esnaflara özel ilk 3 ayı ödemesiz 250 bin TL’ye varan kredi kampanyasının geçerlilik tarihi 7 Kasım 2017 ile 29 Aralık 2017 arasıdır.

Taksit Ertelemeli Teb Ticari Kredisi İçin Örnek Hesaplama

Ödemesiz dönemi 3 ay olan 36 ay vadeli 50 bin Türk Lirası tutarında ticari kredi kullanan bir esnafın, ödemesi gereken taksit tutarları yüzde 1.59 faiz oranı ile hesaplandığında, ortaya çıkan rakam aylık 2.004 TL’dir. Bireyin sigorta, masraflar ve vergiler dahil ödemesi gereken ücretler toplamı ise 1.147 TL’dir. Ticari kredinin bu vade ve tutarda yıllık toplam maliyet oranı yüzde 22,6246 olarak hesaplanmaktadır.
Siz de esnafsanız ve acil nakde ihtiyaç duyuyorsanız, en yakın TEB şubesine giderek size en uygun kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir