Temmuz Ayında da Düşük Taksitli Krediler Akbank'ta

.
Akbank kredi ihtiyacı olanlar için Temmuz ayına özel bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Akbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında bundan önceki aylarda da kullanıma sunulan Düşük Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası tüm avantajları ile Temmuz ayında da devam ediyor. 31 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerli olacak Temmuz Ayı Düşük Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası çerçevesinde 5 bin ve 10 bin TL kredi kullanabilirsiniz.
.
200 TL’lik kredi kullandırım ücreti ödeyerek 48 aya kadar vade imkanı ile %1,35 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanmak çok kolay. Akbank Temmuz Ayı Düşük Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası ile ayda 85 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL ve 175 TL’den başlayan taksitlerle de 10.000 TL kredi kullanmanız mümkün.
.
Akbank’ın Temmuz Ayına Özel Düşük Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir